Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetéltem vagy nem is voltam...

Elvetéltem vagy nem is voltam terhes?

Figyelt kérdés
Második babánkat tervezve azt vettem észre h már egy hete késik.Megcsináltam a tesztet és két csik volt, azt gondoltam terhes vagyok. Aztán pár napra rá vérzésem lett.(Egyébként rendszeres a menstruációm)Elvetélhettem?Mert néhányan azt mondták, hogy lehet terhes voltam csak nem tapadt meg igy nem tudott megmaradni a baba. Jövöhéten megyek orvoshoz de addig is mi a véleményetek?
2011. máj. 22. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, elvetéltél. De nem vagyok benne biztos, hogy az orvos ezt meg fogja tudni már állapítani.

Én is vetéltem el így, egy hetet késett, úgyhogy néhány hetes lehetett. De nekem sokkal fájdalmasabb volt az a vérzés, mint általában.

2011. máj. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon gyakori. Volt baba, de valamiért nm maradt meg.
2011. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én is így jártam sajnos

a doki már nem sok mindent fog tudni ehhez hozzátenni, mert ha csak 4-5 hetes volt, akkor nagy valószínűséggel a vérzéssel együtt távozott minden

kitartást és sok sikert egy következő babához

2011. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én kb. ugyan így vagyok most,annyi különbséggel,hogy nem terveztük és a 3.

Pénteken reggel csináltam tesztet,nagyon halvány 2. csík.Éjszakától vérzek.Szerdán megyek orvoshoz. Mit érzel? Fáj valahol? Ugyan olyan a mensid?

2011. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek fájdalmasabb olyankor a menzesze?
2011. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már most nem fáj de mikor elkezdődött a vérzés volt néhány óra amikor eléggé fájt a hasam, de amugy semmi. Annyi volt még hogy erősebb vérzésem van mint amugy szokott.Már alig várom én is hogy eljussak dokihoz nehogy valami komolyabb is legyen.
2011. máj. 22. 13:33
 7/11 anonim ***** válasza:

A 13.28-as vagyok.

Majd írd meg,hogy mi volt!

Nekem nem fáj jobban,és előszőr csak pecsételgetett,1 nagyobbacska alvadt vér darab jött ki előtte fájt egy kicsit jobban.Azóta meg csak vérezgetek.Én is nagyon ideges vagyok...

2011. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így voltam, másfél hét késéssel kezdtem vérezni,volt pozitív tesztem. Akkor voltam a 6ik hétben,én azonnal mentem az orvoshoz,de terhességet már látott,csak,hogy nagyobb a méhem! Nem küldött kaparásra de mint kiderült nem tisztultam ki teljesen és a következő menstruációm olyan hatalmas görcsökkel járt mint mikor szültem! Nekem vetéléskor nem görcsölt jobban a hasam mint egy átlagos menstruációkor!
2011. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, hát ma voltam orvosnál és beigazolodott, hogy tényleg elvetéltem. Azt mondja a doki valami genetikai oka lehet, de nem lehet tudni pontosan.... azt mondja a nők 90 %-a elvetél egyszer, csak nem veszik észre. Hát ez van.... :( majd legközelebb sikerül....
2011. máj. 23. 14:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Nagyon sok nővel megesik úgy, hogy nem is tudnak róla.

Legközelebbre sok sikert!

2011. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!