Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a vélemények a teszveszes-...

Mik a vélemények a teszveszes-vaterás Wondfo terhességi tesztekről?

Figyelt kérdés
Volt itthon 2 db ilyen tesztem. 2 napja csináltam egyet, azt hiszem szellemcsíkos lett. Ma is csináltam egyet és azon is iszonyú halvány második csík van. (lehet hogy csak szellemvonal) Aki használt már ilyet mi a véleménye? Másnak is voltak rajta szellemvonalak? Vagy lehet hogy csak korán teszteltem és kevés volt a két nap várakozás?? (a ciklusom amúgy rendszertelen)
2011. máj. 23. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyet használok és teljesen bevált. Görbét is vezetek, az előző hónapban látszik, hogy helyesen jelezte a teszt a peteérést. Ebben a hónapban vmiért nem volt peteérésem és a teszt sem mutatta, hogy lenne. Ha gondolod, du. töltök fel képet a tesztekről és linkelem a görbéim is.
2011. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grófházy ***** válasza:

nekem ebből a típusból vált be egyedül az ovulációs ás aterhességi is.

Utána másikat vettem,de azt tovább is adtam.

amikor ovuláltam mindkettővel megcsináltam kíváncsiság képpen ugyanabból a pisiből.Eredmény:

wonfo vörös a másik nagyon halovány

többet olyat nem veszek

2011. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, az első vagyok. Most látom, hogy terhességi tesztet írtál.
2011. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem sok téves pozitív tesztem volt, de ebben a tesztben nem csalódtam.

Nem volt szellemcsíkosabb, mint bármelyik másik. Száradás után nem érdemes nézegetni.

Nekem 11. dpo-n szép egyértelműen kimutatta, mikor baba volt, míg más teszteken még alig, vagy egyáltalán nem látszott a tesztcsík.

2011. máj. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem két napja halvány pozit mutat pedig már a mensim is megjött nagyot csalódtam benne.
2011. okt. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!