Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhessegi teszt a helyes...

Terhessegi teszt a helyes eredmenyt egybol kimutatja?

Figyelt kérdés
surgos
2009. márc. 15. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Egyből, de az egyből alatt nem feltétlen egy másodpercet kell érteni. Valamennyit várni kell az eredményre, de ez nem 10 perces várakozást jelent.
2009. márc. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

általában a teszt dobozában benne van hogy hány perc alatt jelen meg eredmény! kb 5 perc lehet az átlag

de ha sok napot késett a mensid már, akkor hamarabb és erősebben jelenik meg a második csík

2009. márc. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minél többet késik a mensid, a teszt annál hamarabb kimutatja a pozitív eredményt. Én a mensi elmaradása után 1 héttel teszteltem, kb.1 perc múlva megjelent a második csík is. :-)
2009. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem értek egyet az elöttem írokkal. Én a mensi elmaradásának másnapján teszteltem. És több mint negyed óra múlva mutatta csak a pozitivat. De megjelent. És terhes voltam! szóval ne dobd ki 5 perc után, sőt még 10 perc után se.
2009. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!