Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lehetett és nem...

Beágyazódás lehetett és nem sikerült?

Figyelt kérdés
Peteérés után héttel sűrűn jártam pisilni, volt alhasi szurkálásom, derék és alhasi fájdalmam. Mindez megmaradt a nemvárt napjáig, sőt még reggelente émelyegtem, szédültem, sokat pisiltem. Biztosra vettem, hogy baba lesz (már van 2 gyermekem), de aztán a nemvárt napján mégis megjött, igaz csak 2 napig tartott. Nem értem mi lehetett, mert szinte biztosra éreztem, hogy terhes vagyok, de tesztet én mindig a nemvárt után pár nappal csináltam, most sem akartam előbb.. Kinek volt ilyen? Mi lehetett?
2011. máj. 25. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Semmi nem volt! Most más milyen volt a ciklusod, lehet,hogy egy kicsit be is képzelted!
2011. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak most ilyen volt a ciklusod...nekem is voltak hasonló dolgok és én is biztosra vettem...de nem erősödött a teszten a 2. csík...
2011. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!