Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e olyan, hogy vki...

Lehet-e olyan, hogy vki megérzi, hogy teherbe esett? Tudom hogy pár hétig nem lehet tudni, de kiváncsi vagyok lehet-e vmiből mégis sejteni? ! És a sperma amúgy meddig életképes a hüvelybe kerülés után?

Figyelt kérdés
Én már hallottam olyat, hogy egyik ismerősöm a teherbeesés utáni napon megérezte h baba lesz és tényleg lett :)
2009. márc. 16. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen valoban van ilyen,bár mi nök olyan profin betudjuk képzelni magunknak minden honapba,hogy csak na.
2009. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az anyai ösztön.Nekem már a nem várt előtt 4 nappal halvány poztív lett a tesztem.Mindez puszta megérzés.De sajnos a babát elveszítettük és azt ugyan úgy meg éreztem,hogy valami baj van!
2009. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer éreztem, hogyha ebből nem lesz baba, akkor semmiből, aztán nem foglalkoztam vele és tényleg baba volt. Sajnos nem maradt meg. Azóta nem éreztem ilyet, kivéve akkor, amikor minden tünetet azzal próbálok magyarázni, hogy baba lesz. :( De eddig sajnos nem sikerült. :(
2009. márc. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oh sajnálom :( hát igen mi nők sok mindent beképzelünk, nekem is volt már ilyen, pedig tudtam hogy kevés az esély rá, mert védekeztünk, de most nagyon szeretnék babát:)
2009. márc. 16. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!