Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs esély a görbén szerint?...

Nincs esély a görbén szerint? Rossz az hogy ma is meg tegnap is 36,6 volt?

Figyelt kérdés

[link]


Ha így marad és nem esik le menzesz előtt akkor van esély?Segítsetek kérlek


2009. márc. 17. 06:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja at alaphőm 36,2
2009. márc. 17. 07:04
 2/12 anonim ***** válasza:
Túl magas az a 36.9. Nincs véletlenül pajzsmirigy-túltermelésed?
2009. márc. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:((arról nem tudok, de a tabi előtt nagyon rendszertelen volt
2009. márc. 17. 08:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Figyelj, én nem akarlak letörni és nem mondom, hogy nincs esélyed. De nagyon nagyon magasról indulsz. Orvossal beszéltél erről? Ha sovány vagy és magas a vérnyomásod, hiperaktív vagy, akkor kérd meg a háziorvosodat, küldjön pajzsmirigyhormont mérni.
2009. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még pár hónapja voltam orvosnál aki mondta hogy nem lesz egyszerű teherbe esnem de nem mondta hogy pajzsmirigyes vagyok.csak hogyha nem szedem a gyógyszert termelődik valami bennem és amiatt nem jön meg.de ezen lehet gyógyszerrel inszeminációval legvégső esetben lombikkal segíteni.Azt mondta ha elkezdjük próbálni menjünk vissza még nem voltunk :(De a súlyom pont normális nem is vagyok soványka de kerekebb sem.A vérnyomásom normális csak ha nem eszek akkor esik le de sosem volt komoly bajom.azt mondta az orvos ha szedem a fogi gátlót akkor nem termeli azt a valamit a szervezetem ,de nem tudom mi az.Még csak most 1 hónapja kezdtük el próbálni.Miért szerinted nagy a baj?
2009. márc. 17. 08:37
 6/12 A kérdező kommentje:
ja még annyit hogy a 36,9 es mérés előtt nem mértem hőt tehát nem biztos hogy hirtelen ugrott fel lehet fokozatosan ment de sajna nem mértem:(((még így is aggasztó?
2009. márc. 17. 08:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja, csak a fogigátló mellett nem fogsz terhes maradni. Nem tudom, mit mondjak. Van valami krónikos fertőzésed? Mekkora a hőd pé után? Várjuk meg a következő mensid napját, és utána tedd fel a görbédet, legyen legalább egy teljes ciklusod ott. Eszerint én azt mondanám, nem volt pé-d ebben a hónapban. Hány napos szokott lenni a ciklusod? Habár ha tabit szedsz, akkor 28. Jó volna, ha leírnád mit mondott az orvos, a hormon vagy enzim nevét.
2009. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

most már nem szedem így nem tudom milyen hosszú lesz a ciklusom:S De mikor 36,8 volt akkor csináltam ovu tesztet és + lett, azóta fennt van a hőm nem esett vissza 36,2 re csak 36,6 és 36,8 között van.És voltak peteérési tüneteim.

Az első orvosom nagyon rossz volt nem mondott semmit csak hogy ciszta van de felszívódik pedig volt hogy 5 hóig nem jött meg!Kerestem egy másikat és ő mondta hogy nem lesz könnyű és ha elkezdjük menjünk vissza a párommal.de még nem voltunk.De nagyon ő sem mondta hogy mi van még vért sem vettek. csak ultrahangos papírom van esetleg a legutóbbit leírjam ??anyumnak 12 évig nem sikerült de mondták hogy szedjem tabit szedte és mikor abbahagyta az első hóban összejött bátyám!nincs és nem volt fertőzésem se soha!Szerinted most menjek orvoshoz vagy várjam meg a következő menzesz utánt?

2009. márc. 17. 09:22
 9/12 A kérdező kommentje:

2007 /09/10-én csináltak utóljára ultrahangot azon ez van:



Uterus afv. ben. Endom 4 mm jobb old kisse megnagyobodott ov benne tobb apro foll. bal old hasonló szerk.

2009. márc. 17. 09:24
 10/12 anonim ***** válasza:

PCOS?

Amúgy nem nemi fertőzésre gondoltam, hanem valami krónikus gyulladásra, ami ezt a magas hőt okozza. Mittudomén, Streptococcus-fertőzés, ilyesmi. Ezek sok esetben tünetmentesek hosszú ideig.

2009. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!