Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses előtt egy héttel van...

Menses előtt egy héttel van peteérésem (legalábbis a múlthónapban így volt). A mensesem 4 nap késéssel megjött, csak baromi kevés, de piros, eddig 3 napja tart. Terhes tüneteim nincsennek. Lehetek terhes? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
Ilyen mensesem még soha nem volt.
2008. febr. 19. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyédbe tesztelnék.de igen lehetsz mterhes.
2008. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magad megnyugtatására nyugodtan csinálj egy tesztet, hiszen semmit nem vesztel vele, max. várj még egy-két napot.

Remélem öröm lesz és a menszes is hopp elmúlik. Van ilyen , nekem is volt 2 napig, amikor még nem tudtam, hogy babám lesz!!!

2008. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A késői peteérésem bekavart a számolásba.

Épp egy nőgyógyászati műtét előtt állok, mert van egy kis elzáródásom.

Nagyon régóta próbálkozunk és félek, hogy negatív lesz. Azért köszi a válaszokat!

2008. febr. 19. 13:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Teszteltem. Negatív. (-:
2008. febr. 20. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!