Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mutatott már valakinek a...

Mutatott már valakinek a drogériákban kapható terhességi teszt hamis pozitív eredményt vagy esetleg a laboreredmény hamis terhességet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egyszer egy Maria Romed nevű teszt mutatott fals pozitív eredményt, de azt már többektől hallottam, hogy az nem a legjobb fajta. De mondjuk Te többet is megcsináltál...

2011. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én x-epil meg Intimed teszttel próbálkoztam, csak azért döbbentett le az eredmény, mert sokan mondják, hogy az esemény utáni tabletták melletti teherbeesés esélye elég kicsi, pláne hogy 24 órán belül vettem be. Viszont olvastam egy cikket is miszerint nem igaz, hogy a 72 órás tabletták a petesejt kilökődésén túl a beágyazódást is megakadályozzák. Lehet nálam is az volt a gond, hogy már megtörtént az ovuláció, az biztos, hogy lesz pár kérdésem a nőgyógyásznál.
2011. máj. 30. 22:22
 13/21 csak1csajszi ***** válasza:
Szerintem is egyértelmű,főleg,hogy 3 különböző tesztet csináltál.. Sajnálom :( Te döntésed,neked kell tudni,hogy mi lenne a jobb.. nem ítél el ezért senki,hisz védekeztetek
2011. máj. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem én is olyannal teszteltem pár hete mint ami a képen a legalsó és nekem is hasonlóan nézett ki de még erősebb volt a 2. csík már 3 mp után. Teljesen megértelek, én 17 vagyok (2 hónap múlva 18) és én is óvszerrel védekeztem a barátommal mert le kellett állnom a fogamzásgátlóval pár hónapja, de mi észre sem vettük, hogy kiszakadt a gumi, pedig biztos ez történt, mert én is teherbe estem. Vagy hirtelen lankadt le a párom és felül kifolyt az ondó, szóval valami ilyen hiba történhetett, de nem tudtunk róla és ezért nem is vettem be 72 órás tabit. Nálunk is így volt: teszt--> egy hatalmas sokk sírással egybekötve --> egy nagy beszélgetés, hogy mi legyen --> szülők beavatása --> közös döntés --> nőgyógyászati vizsgálat ahol megerősítették hogy terhes vagyok --> majd mivel mi az abortusz mellett döntöttünk ugyanebből az okból, hogy sem az iskola sem az életkorom nem enged még meg egy babát most, bármennyire fájt/fáj is ez volt a legésszerűbb döntés sajnos... Ezután jöttek a hivatalos eljárások, a családsegítő, vérvétel, vércsoport meghatározás, majd kórház, és műtét. A lelkemnek azóta is nagyon fáj, és örök életemben magammal fogom hordozni ezt az egész dolgot, viszont mégis úgy érzem, és a barátom, a szüleim is mellettem állnak és segítenek átvészelni ezt az időszakot. Ha bármi kérdésed van esetleg az abortusszal, vagy bármivel kapcsolatban, írj privit nyugodtan. Sajnálom, hogy át kell élned ezt. :(
2011. máj. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én nem nevezlek felelőtlennek, hiszen bevetted az esemény utáni tabit, amit másoknak eszükbe sincs, de te megtetted és elvileg ugye időben, bár akkor nem tudom mitől nem hathatott (már ebbe sem lehet megbízni!). De ez nem hiszem, hogy a te hibád, hogy így alakult, mert te megtetted, amit meglehetett. Ez bizony pozitívnak tűnik főleg, hogy 4 napja késik is. Nagyon ritka szinte lehetetlen az áll pozitív teszt! Sajnos... Hát nem tudom, ha meg szeretnétek tartani és fel is tudjátok nevelni, akkor ne vetesd el (persze, ha az orvos is alátámasztja). És még persze sajnos az első három hónapban bármi megtörténhet (vetélés). De reméljük szépen megmarad a baba, ha már nagyon szeretnétek. Szorítok az érettségidhez is!
2011. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg teljesen egyértelműen pozitív tesztek. Sajnálom. Nyilván a Te döntésed, nem vagy könnyű helyzetben. Ha mi idősebb fejjel belegondolunk, mi sem vállalnánk valószínüleg 18 évesen munka, háttér és egzisztencia hiányában. Nekem sem sikerül egy éve teherbe esnem és mégsem ítéllek el. Sőt! Nagyon is dícséretre méltó, hogy ilyen éretten gondolkodsz és csakis a baba érdekeit és jövőjét tartod szem előtt. Kitartás, minden jóra fordul!
2011. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, a férjem 28. Másfél éve szeretnénk babát, de nem sikerül. Több tesztem halvány pozitív lett, igaz, hogy ezek közül csak 1 volt olyan, amin időn belül, tehát 3 perc alatt megjelent a 2. csík. Van amelyik hasonlít a te tesztedre és mégsem vagyok terhes. Szerintem ha még nem teljesen extra erős pozi egy teszt, addig még más is okozhat álpozitívat. Az én esetemben egy túlérett tüsző okozta valószínűleg.

Én azért drukkolok, hogy ez nálad se babát jelentsen, mivel te nem is akarod őt! Ha meg mégis baba, szerintem ne csinálj abortuszt! :((

2011. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én próbálok ésszerűen gondolkozni és azért fontolgatom az abortuszt. Nem hiszem, hogy ez önzőség lenne, hogy szeretném megélni életem talán legszebb egyetemi éveit úgy, hogy nem kell mellette babáznom, bár tudom, hogy másoknak ajándék egy kisbaba,de ilyen körülmények között nehéz lenne felnevelni egy gyereket és mindent megadni neki. Annak ellenére, hogy ez a logikus döntés érzelmileg nagyon megvisel, mert reggelente vagy éjszaka rámtör az egésznek a súlya és sírógörcs fojtogat. Akik nem élték át nem érthetik igazán, ezért is szeretnék majd a 17 éves lassan 18 lánynak írni privát üzenetet, ha megadja a címét, mert itt sajnos nem mutatja ki. Sokat segítene, ha hasonló eseményeket átélt lányokkal/nőkkel beszélhetnék.
2011. máj. 31. 10:57
 19/21 anonim ***** válasza:
A 17 éves lány vagyok. Írtam neked privátot.
2011. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
szia,mi újság veled/veletek?hogyan döntöttél végül?
2011. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!