Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet az hogy a tegnap...

Hogy lehet az hogy a tegnap ket halvany pozitiv tesztem volt delutani pisibol, es a ma reggeli meg meg halvanyabb mint a tegnap delutani?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Halvány pozitív még nem biztos hogy babát jelent, főleg úgy, ha nem erősödik a 2. csík. Így jártam én is. Sajnos. Baba sehol.
2011. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
neked vegul meg joot?vagy voltal dokinal es o mondta hogy nincs baba?
2011. máj. 31. 10:05
 3/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Ha meg neked babát jelent a halvány pozi teszt, akkor azért lehet ez, mert délután koncentráltabb a HCG-d. Szerintem 3-5 nap múlva újra tesztelj, ha nem fog erősödni, akkor szerintem nincs baba!

2011. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én azért csináltam teszteket mert mensim helyett csak pecsételő vérzésem volt, görcs nélküli. Utána volt 2 fajta időn túli halvány pozi tesztem. Később újra teszteltem, mert a hőm elég magas volt: 14. napon 3 percen belül kijött a halvány pozi teszt. 16. nap begörcsöltem és elmentem dokihoz és kiderült, hogy egy túlérett tüszőm van. Tehát nem volt baba sajnos.
2011. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ugyanolyan teszt,mert ha nem akkor meg csak annyi hogy más a teszt érzékenysége...

nagyon ritka a téves pozitív!!!!

2011. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hat de egy tul erett tuszo nem csinal pozitiv tesztet nem? itt annyit olvastam hogy csak terhesseg eseten lessz pozi a teszt,hat csajok en mar nem eretem,az elobb ra neztem a tesztre es mar olyan mint a tegnapi tesztjein,meg erosodott rajta a csik!! ez mi lehet?
2011. máj. 31. 10:10
 7/16 A kérdező kommentje:
mind a harom ugyan az a fajta teszt,de eleg draga tesztet vettem ilyen kazettasat,amibe bele kell csepegtetni!!
2011. máj. 31. 10:12
 8/16 anonim ***** válasza:

Időn túl már nem szabad nézni, úgyhogy ha időn túl erősödött, akkor az nem számít.

A HCG pedig minden esetben a reggeli első pisiben a legkoncentráltabb.

Megnagyobbodott tüsző tényleg nem csinál + tesztet, ott valami más baki lehetett.

Sajnos azt nem tudom megmondani, hogy babát vársz-e, de nagyon szorítok!

Pár nap múlva erősödnie kell!

2011. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elvileg reggel a legkoncentráltabb a hcg! DE! Nekem pl. erősebbek voltak a délután tesztek,mint a reggelik. Erre azt írták,hogy nálam biztos délután van a hcg csúcs. Előfordul. Két nap múlva megint csinálj, de ugyanolyan. Szerintem már erősödni fog!
2011. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

10:07-es vagyok.

Pedig sajnos én saját bőrömön tapasztaltam, hogy lehet téves pozi teszt. És ebből az egyik 3 perc alatt ki is mutatta! Doki is látott! Tehát tényleg átvertek engem, vagy a túlérett tüszőmtől lett pozitív biztos, mert mi mástól? Pedig régebben nekem is mindig negatívak voltak, csak mostanában szórakoznak velem. :( De azt belátom hogy a többin nem 3 perc alatt jelent meg a 2. csík hanem kb. fél óra múlva. Viszont a Lily 3 perc alatt pozi lett.

2011. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!