Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen menstruáció...

Rendszertelen menstruáció alatt mit értünk pontosan?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem elég relatív ez a fogalom így.Nekem pl amióta menstruálok,mindig 28-33 napos menzeszem szokott lenni,mindig 5-6 napig tart,pontosan ugyanolyan a lefolyása minden hónapban,és még sosem maradt ki indokolatlanul.Ez már rendszertelennek számít?Csak az a rendszeres,ami mindig mondjuk pl. 28,vagy 32 napra jön meg?Ilyen ciklus mellett is teherbe lehet esni?
2011. jún. 5. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem rendszertelen. Rendszertelen az, amikor egy két hónapban megjön aztán nem, indokolatlanul. A 28-32 napos menstruációs ciklus normális.
2011. jún. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tied teljesen rendben van! Nekem régebben 40-90 napos ciklusaim voltak, de ez is úgy, hogy végül gyógyszerrel hozták meg.
2011. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez a ciklus, persze hogy teherbe lehet esni ilyennel. Ugyanilyen számokat produkálok én is. első próbálkozásra terhes lettem, hőmérővel néztem, mikor érdemes próbálkozni. Sok sikert!
2011. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mert mi 4 hónapja próbálkozunk,és eddig még nem sikerült teherbe esnem.
2011. jún. 5. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem számít rendszertelennek. Amúgy akinek renszertelen, az is simán teherbe eshet tudtommal.

Nekem napra pontosan jön meg, rendszeres. 1-2 esetben fordult elő, hogy 1 nappal korábban vagy 1 nappal később jött meg. És nekünk meg MÁSFÉL ÉVE! nem jön a baba!

2011. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem számít annak! Nekem is ilyen volt! Első hónapban összejött!:)


12 hkm

2011. jún. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nődokim szerint a 20-40 nap közötti vérzés rendszeresnek számít.

A négy hónap próbálkozás meg nem olyan sok, bár tudom, ezt nem így éli meg az ember, de ezen e téren tényleg nem számít soknak...


Hajrá, és szurkolok egy babáért!

2011. jún. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!