Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt vki hasonlót?

Tapasztalt vki hasonlót?

Figyelt kérdés
Kislányt szeretnénk. A ciklus.hu általl megadott "lányos" napokon szeretkeztünk. Azóta eltellt egy hét. Felpuffadt a méhem nagyon nagyra( sose ilyen) szúr a hasam,fáj a méhem,rengeteget pisilek,álmos vagyok. Még sok idő van a nemvártig Juni20ra nem várom. A beágyazódást érezhetem? Már van eyy 14hónapos kisfiam, mikor terhs lettem vele akkor is igy éreztem magam de akkor csak a nemvárt elött 5nappal jöttek ezek a tünetek. Más érzet ilyet ilyen korán?
2011. jún. 6. 22:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ha 20.ra nem várod, akkor még most lehet peteérésed nem?
2011. jún. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne ilyet érezned a terhességtől, ha csak nem az történt hogy korán volt ovulációd. De az is lehet, hogy még csak most van az ovu és azért puffadsz meg ilyenek. Puffadás sok mindentől lehet (hormonok okozzák), nem kell azonnal a terhességre gondolni.
2011. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Igen,ez igy igaz,hogy nagyon korai még hogy igy érezzek. De mivel eddig csak egyszer életemben éreztem igy és abból lett egy kisfiam:-) igy persze,hogy nem értem. Ugyanazokat a ruhákat hordom hónapok óta,már volt ami lötyögött is most meg beselehet gombolni úgy feszül,a súlyom nem változott. Ilyen szintű puffadásom még mensikor sincs. Várok és reménykedek,még 13nap a nemvártig.
2011. jún. 7. 10:33
 4/27 anonim ***** válasza:

09:28-as vagyok

Hát igen, ezért gondolod, hogy ez csak terheségtől lehet, mert máskor ilyet még nem tapasztaltál, ez természetes. Én meg, aki még nem volt terhes, voltak ilyen tüneteim szintén. Ezért mondom, bármi lehet. Drukkolok neked!

2011. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves 9.28-as válaszoló! Köszi! Bizakodom és várok:-)
2011. jún. 7. 11:34
 6/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is pont ugyan ebben a cipőben járok! Nekem egy 4 éves kislányom van! Mi is tesót szeretnénk. Én 21.-ére nem várom. És nekem is pont ilyen tüneteim vannak. Én már feltettem egy ilyen kérdést itt,hogy lehet e hogy ilyen korán ( a ciklus közepe előtt) teherbe estem,mert én is úgy érzem hogy igen. Kaptam egy olyan választ,hogy valaki a menzi utáni első napon esett teherbe,és iker fiai lettek! Szóval bármi lehet! Én is nagyon remélem hogy jól érzem, és tényleg sikerült! Nagyon szurkolok neked is, hogy sikerüljön! Majd 20.-án tesztelünk,és akkor kiderül! Majd írd meg ide légyszi,hogy mi lett nálad,és én is megírom! Addig is küldöm a +++++ energiákat!

2011. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Szia 18.39-válaszoló!


Örülök,hogy irtál:-) Jaj,de jó,hogy tudok arra gondolni,hogy van egy sorstársam aki ugyanarra gondol-abban bizik-azt a napot nemvárja mint én:-)) Én tudatosan időzitettem a napokat mert kislányt szeretnénk igy mensi után rögtön próbálkozni kezdtünk a lányos napokon. Múlt hét csüt-péntek óta vagyok igy nagy felpuffadt hassal,hasszúrkával stb. Ráadásul én sokat tornázok mindennap és képz csütörtökön már a szokásos 50percem helyett egyszerűen nem esett jól a torna és leálltam a felénél pont amikor a hasizom jött volna. Mint vmi sugallat hogy azt ne csináljam. Ezen lenne aki csak mosolyog de a kisfiamnál és megérezem a pozi teszt elött,hogy ne igyak már egy szülinapi bulin szóval figyelek a megérzésekre:-) Úgy izgulok és hosszúnak tűnik még az a 13nap.. És ti fiút szeretnétek? Igazából ha fiúnk lesz annak is örülök,de mindig is vágytam nagyon egy kislányra:-) Én is sok pozitiv gondolatot-energiát küldök Neked és természetesen megirom ide,hogy mi lett. Remélem egymásnak fogunk gratulálni!!!!!!

2011. jún. 7. 21:34
 8/27 anonim ***** válasza:
Szia! Igen tényleg jó,hogy megtaláltuk egymást,és így nem egyedül izgulunk,és nem csak magunkért,hanem egymásért is! Te hogy vagy? Én ma azt vettem észre,hogy nagyon érzékeny lettem a szagokra, és már kellemetlen lehajolni. Furcsa érzés,mintha nyomnék valamit a hasamban! Nagyon remélem tényleg jól érzem! Nekem is hosszúnak tűnik a várakozás! De így együtt kibírjuk valahogy! Írj,hogy te hogy érzed magad! Minden jót!
2011. jún. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Ja elfelejtettem! mi is inkább még egy lányt szeretnénk, de végül is a fiúnak is örülnénk! Csak jöjjön már!!!
2011. jún. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok! Neked is meg van emelkedve a hőd? Nekem már 3 napja,pedig még mindig nincs ciklus közepe! Remélem ez jót jelent!
2011. jún. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!