Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes egy törölközőre...

Lehetek terhes egy törölközőre ha rákerült a nővérem barátjától és én abba töröltem a kezem?

Figyelt kérdés

Depresszióba estem.


Az a baj hogy senkinek nem tudom a gondjaim elmondani csak emésztem. Ezer ilyen kérdés van tudom de se barátnőim, se senkim. kiközösítenek ezért kérek itt tanácsot!


Tegnap itt volt a nővérem barátja és nyögéseket hallotam gondolom nem valami filmet néztek.. utána a barátja berohant a fürdőbe.. utána a nővérem pakolt és megkérdezte a barátját mitől nedves a törülköző? Azt hallotam a szobámból hogy " azomat " töröltem bele, de az a gondom hogy én közbe elmentem wc-re és kezet mostam, abba töröltem a kezem és úgy raktam tampont!!! ( mensim 7. napja utolsó ).. és csak utána tudtam meg ezt.. most mihez kezdjek?? Itt sírok, nem akarok terhes lenni, végre vidám akarok lenni. bocsánat, de ténylég NAGYON nagy segítségre van szükségem.


2009. márc. 20. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Mitol nedves a torolkozo??????

Mondjuk azért,mert abba torolom a kezem!

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjj,ez már nekem itt sok!!!!

2009. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jaj, nyugodj meg nem leszel terhes! Nagyon-nagyon minimális az esély rá, szinte semmi! Tuti nem lesz baj!
2009. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azt írta a kérdező!hogy a tesója pasija szex után a f@szát abba a törülközőbe törölte és ő pedig az után megtörülte a kezét és úgy rakot tampont!szóval az a kérdése hogy lehet e terhes?érted már?am szerintem nem lehetc terhes nagyon kicsi az esély rá!szóval nyugi ne agodj!
2009. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jahh és boccsi hogy ilyen nyersen fogalmaztam!
2009. márc. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Remélem nem lesz baj. Én sajnos nem is gondoltam erre.
2009. márc. 20. 16:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad!Gondolom a srác alaposan megmosta az "azát".Tehát a viztől lett nedves a törülköző!nem lettél terhes,ne parázz már!
2009. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké csak azt mondta a nővéremnek hogy a péniszét törölte bele attól nedves..
2009. márc. 20. 16:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is depresszióba estem. Ettől a képtelen kérdéstől! Hány éves vagy?
2009. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A megmosott, tiszta péniszét. Még nem hallottam olyat, hogy a víztől valaki terhes legyen. Ha tényleg az leszel, sokat kaszálhatsz majd ezzel.
2009. márc. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!