Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma a negyedik nap hogy késik!...

Ma a negyedik nap hogy késik! Reggel teszteltem de nega lett! Van még remény hogy babás vagyok? Ha igen akkor mikor teszteljek újra?

Figyelt kérdés
teljesen elment a kedvem mikor meglátam a tesztett!
2009. márc. 21. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szokott késni máskor is?Nekem elég változó és volt olyan hónap hogy 2- is teszteltem de megjött.Sajna.Ha rendszeres a menszid akkor szerintem 3 nap múlva tesztelj akkor már mutatnia kéne mindenképp!
2009. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnos a késés még nem mindig jelez babát, de ha szíbályosak a ciklusaid és nem szokott késni amúgy, akkor valószínű, hogy mégis van baba a dologban, csak esetleg egy későbbi pé-ből, ezért nega még a teszt, én is pár nap múlva ismételnék, és az eredménytőől függetlenül mennék dokihoz, mert ha nem vagy babás, akkor kideríti mitől késik!
2009. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szio, szerintem ne eld magad bele a dologoba, nekem altalaban 28 naposak a ciklusaim nekem ket napot keset, en mar a nemvart napjan teszteltem negativat , a tegnap is negativat s ma reggel is negativat teszteltem. Es a ma reggeli teszt utan hath 2 percen belol meg is jott. Ugyhogy szerintem varj meg egy kicsit s ket nap mulva tesztelj. Ha nem jon meg akkor menj el dokihoz.
2009. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!