Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági (hsg) után erős szélgörcs és puffadás normális?

Figyelt kérdés
ma csinálták.nagyon fáj.a hasam akkora mi9nt egy 8 hós terhesnek
2011. jún. 15. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tavaly márciusban csinálták, és ha jól emlékszem, én is fel voltam puffadva utána. Arra viszont határozottan emlékszem, hogy napokig fájdogált még a hasam. Szóval szerintem normális! És sikerült? Átjárhatóak a vezetékeid?
2011. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a jobb oldali igen,a bal oldalinál az van írva hogy kirajzolódott a tuba de nem fojt ki a medencébe a kontrasztanyag.és hátrahajló méhem van.

de neked úgy fájt mintha szélgörcs lenne?mert én nem tudok kiegyenesedni.felhívtuk a kórházat állítólag normális.hát remélem mert kegyetlen rossz.

2011. jún. 16. 11:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem normális. Nekem februárban volt és aznap délutánra úgy görcsöltem, hogy fel sem tudtam állni. Két nospa és egy algopyrin után mentem tusolni, majd megint fekvés. Holnap már csak picit fogod érezni hidd el. Nekem még az a hónap meghozta a várva várt eredményt, most vagyok 18 hetes. :)) Drukkolok neked is!
2011. jún. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

GRAT!hát sajnos én nem voltam szerencsés....

39 fokos láz,remegés,erős fájdalom,hányás...majd kórház.

kiderült,fertőzés.kaptam augmentint és ráadásul alergiás lettem a kontrasztanyagra.

most meg ilyen sárga cucc folyik.nektek is volt

?

2011. jún. 16. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok. Nem igazán emlékszem már, hogy pontosan milyen fájdalmat éreztem, hisz tavaly csinálták. Én biztosan nem vettem be semmit, tehát nem fájhatott annyira nagyon utána (közben persze katasztrófa volt, még el is ájultam...). Sárgás folyásom se volt, inkább csak egy kis vérzés. Nekem mindkettő el volt záródva, és ki kellett őket műteni, hogy egyáltalán a lombikra esélyem legyen. Januárban volt az első próbálkozásunk, és sikerült is, most vagyok 23 hetes! :) Sajnálom, hogy így jártál, most az a legfontosabb, hogy meggyógyulj, és jövő hónapban biztosan Te is babás leszel, hisz a jobb oldali vezetőd átjárható. Nagyon szorítok Neked!
2011. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
grat!akkor vigyázz magadra!én is remélem,de nálunk a páromnak is kevés a sperma.lombik lesz.
2011. jún. 17. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!