Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellene nem megjönnie. A...

Ma kellene nem megjönnie. A görbém alapján várható egy pocaklakó?

Figyelt kérdés
[link]
2009. márc. 23. 11:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen! :-)
2009. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Dehogy!

Nincs is rendes görbéd!

Valami nem működik jól a hormonrendszerben.

ninc egyértelmű első fázis alacsony hővel és 2 hét mags hős fázis.

Sajnálom

2009. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
most kinek van igaza?
2009. márc. 23. 12:22
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem semmi baj a gorbeddel, jol lathato, hogy 15-en volt pe.ed es azota csak felfele kuszik a ho. Szerintem varj meg egy napot es aztan tesztelhetsz. Sok sikert.
2009. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem is simán kétfázisos a görbéd, annak ellenére, hogy valóban az első két hét erősen cikcakkos. De ha letakarjuk a vérzés alatti hőidet, simán látszik, hogy nem ment ovu után a coverline alá a hőd. Fel a fejjel, és írd meg az eredményt!
2009. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Tényleg jól esik.:) Megírom majd a fejleményeket!
2009. márc. 23. 12:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Ebből a görbéből 1% hogy baba legyen.

Megmagyarázom:

A ciklus .hu által és a hőd által is a cover line a 35.9.

A ciklusod állítólagos második felében is visszaesik a cover line ra a hőd.

Hónaljban méred?mert nagyon de nagyon alacsony.Még a hónalji hőmérőzéshez sem fogadható el a 35 valahány tized hő.

Majd meglátod h nekem lesz igazam.Addig is arra kérlek ne éldd bele ,magad mert annál rosszabb lesz.

Távol áll tőlem h bántsalak,igazán sajnálom de nem jó a görbéd.

Majd írd meg légyszives,mert azért kiváncsi vagyok én is.

2009. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elkeseredve. Lehet, hogy igazad van. Nem hónaljban mérem, hanem nyelv alatt. Nem tudom én sem megmondani miért ilyen alacsony a hőm. Pajzsmirigy problémám nincs. Segíts lécci, mit tegyek?
2009. márc. 25. 10:00
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyébként még mindig nem jött meg, gondolom kitolódik a peteérés eltolódása miatt. Igaz?
2009. márc. 25. 10:02
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy eltolódik.

Segíteni nem tudok ,nem vagyok orvos,de talán próbáld meg a Barátcserje kapszulát.Ha hormonális gond van,bármelyik szervedtől is legyen,ez segít.

Mellékhatása nincs.

A helydbe tesztelnék reggel és ha -,akkor kezdeném is a Barátcserjét.

Ahogy nézegettem a neten a görbéket,van egy oldal amin az ilyen görbét anovulációs ciklusokra írja.Nézd végig őket:

[link]

2009. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!