Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bartholini mirigy, tájog?

Bartholini mirigy, tájog?

Figyelt kérdés
Azért írok ide mert itt talán jobban tudtok esetleg segiteni. Babával próbálkozunk egyébként. Volt már lombikom is sikertelenül. Erre most észre vettem a hüvely bemenetemnél egy elég nagygörcsöt. Meg néztem tükörrel. elég nagy , gennyes csomó. Van itthol steril tüm és meg szurtam. Rengeteg genny jött ki belöle. De azt olvastam a neten, hogy ezt csak mütéttel lehet el távolitani végleg. Már anni minden volt nőgyógyászatilag, annyit turkáltak bennem erre most még ez is. Volt valaki így? Mi lett a vége?
2011. jún. 19. 17:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

szia!


Ne haragudj , de otthon bármit is tűvel szurkálni?

Na mindegy, nem ez a kérdés. Mielőbb nézze meg nődoki, ez bármi lehet, ne te találgass!

2011. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
A tűvel szúrás tényleg iszonyúan felelőtlen volt. Ha gyermeket szeretnél, akkor gondolnod kellett volna a nemiszerved egészségére. Keress fel orvost mindenképp. Ha nincs fájdalmad, akkor holnap reggel, ha van akkor még ma ügyeletben.
2011. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Le fertőtlenitettem mindent. Nem érzem magam felelőtlennek. Regeteg genny jött ki és legalább egy kicsit le lohadt. Nem fáj ,egy picit viszket. A jövőhéten megyek az orvosomhoz mindenképpen.

Olyanok válaszát is várnám akinek volt ilyennel már dolga.

Köszönöm az eddigieket!

2011. jún. 19. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt, és akkor 9 hetes terhes voltam, és nagyon megijedtem, mi lesz. Addig vártam, amíg nem tudtam tőle sem aludni, sem ülni, sem feküdni, sem menni, semmit sem!

Elmentem orvoshoz, másnapra berendelt kórházba, mert csak ott tudták elvégezni a műtétet.

Csak 1 aneszteziológus volt, így délután 4 volt, mire sorra kerültem, és mivel annyira fájt már, hogy csak altatással vállalta a doki, bent kellett aludnom.

20 perc volt az egész, rutinműtét.

2 hét múlva varratszedés, minden a legnagyobb rendben, babával is, velem is :)


Konkrétan mire vagy kíváncsi? Szívesen válaszolok, ha gondolod, így röviden ennyi.

2011. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A Bartholin mirigy gyulladás nem otthon kezelhető valami.Szerintem nincs köze annak h nem jön össze a baba.Egyébként homeopátiásan is gyógyitható. Anyumnak is van és többször is visszajön neki. Nagymamámnak is volt(anyum anyukája) 3szor és a 4.alkalommal kivágták neki az egyiket. Egyébként ez csinálja a hüvely nedvesedését...Asszem. Anyumnak szerencsére ez a homeós bogyó most segitett.

Egyébként nagyon fájdalmas valami.S ha meg kimüti a doki akkor betét és ugyanugy gennyedzett neki. nagyon fájdalmas állitólag- Én szerencsére még nem tudom milyen..25L

2011. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm és gratulálok a babához.

Arra, hogy esetleg ez nem mulhat el magátol? Ez biztos, hogy müteni kell? Így , hogy elég sok genny távozott esetleg és le is lohadt. Vagy ez 100%, hogy müteni kell?

Köszönöm!

2011. jún. 19. 18:03
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak! Nem is kötöttem össze a két dolgot egymással. Tudom, hogy semmi köze a meddőséghez.

De mitöl jön ez ki? Főleg, hogy évek óta csak a férjemmel élek nemi életet. ?

2011. jún. 19. 18:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam, hogy nekem volt.


SEMMI kapcsolatban nincs a meddőséggel, el butaság...

Nekem azt mondta az orvos, azért kell műteni, mert a sebet utána egy kicsit "nyitva kell hagyni" hogy kellően kiszáradjon belőle a genny.

Ne félj tőle!

2011. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem félek a mütéttöl. Csak ahogy írtam már annyiszor turkáltak bennem. Nem nagyon vágyom rá. Tudom ez nem kivánság müsor. De aki már ennyi lomnikon meg az előtte lévő vizsgálatokon tul van az gondolom meg ért engem. Hogy már csak ez hiányzott.
2011. jún. 19. 19:31
 10/14 anonim ***** válasza:

nézd, bennem ezzel kapcsolatban összesen 3X turkáltak.


1. Amikor nőgyógyászhoz mentek, hogy baj van

2. A kórházban, ahol csinálták, egy gyors vizsgálat

3. Maga a műtét, amit végigaludtam


A másik, ha babát akarsz, szerinted a 9 hónap alatt mennyit fognak benned turkálni? :D

Ez a szükséges rossz, a szent cél érdekében :)

2011. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!