Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntek este anyajegyekkel...

Péntek este anyajegyekkel műtöttek, másnap reggel elájultam, később rosszul voltam és hánytam, azóta jól vagyok. Kérlek nyugtassatok meg! Terhes vagyok, vagy a műtéttől ájultam el?

Figyelt kérdés
Egész éjjel nem aludtam előtte, fájtak a sebeim, szerintem az izgatottság is ájuláskor jött ki rajtam, eléggé megviselt voltam. Ma arra gondoltak többen is, hogy terhes lehetek, azért ájultam el... Volt valakinek hasonló esete? NYUGTASSATOK MEG! Amúgy egész hónapban 1 v 2szer lehetett alkalom arra hogy terhes lehessek, akkor is vigyáztunk, csak előtte pár másodperc volt védekezés nélkül, de nagyon az elején.. 2 nap múlva kell megjöjjön.
2009. márc. 23. 19:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyugi. a mutettol volt.
2009. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
KÖSZI KÖSZI KÖSZI a nagyongyors választ és nagyonbízok benned hogy valóban a műtéttől!
2009. márc. 23. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
számtalan eset volt, amikor orvosi beavatkozás miatt ájultam el (volt már, hogy oltástól is), 100% hogy a műtét a ludas. a terhesség kezdeti fázisában (vagy később) nem is valoszinü az ájulás.
2009. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtathatunk, de természetesen a terhesség akkor sincs kizárva...
2009. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a műtét miatt volt. De ha nagyon félsz, akkor vegyél egy terhességi tesztet, az tiszta sor.
2009. márc. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi télleg ez nyugtató, énis úgy gondoltam, hogya műtét miatt volt, máig eszembe sem jutott hogy terhesség lehet, csak páran rámijesztettek :S Amúgy már csomószor lehetett volna baj, mégsem lett.. Csak most rosszul időzített ez a rosszullét-ájulás
2009. márc. 23. 19:27
 7/9 anonim ***** válasza:
most komolyan, miert nem csinalsz egy tesztet, hogy megnyugodj? En tavaj majdnem elajultam egy boltban a penztarnal, mert annyra fulledt volt a levego, akkor nekem is azt mondtak, hogy biztosan terhes vagyok....nem voltam az.
2009. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy butaság és semmi köze hozzá, de altattak a műtét közben? Mikor missed ab-ot fejeztek be nálam művileg, utána rosszul voltam, és hánytam is. Csak utána világosítottak fel, hogy rosszul lenni és elájulni az altatótól lehet, hányni pedig azért hánytam, mert nagyon éhes voltam, és altatás után megettem két banánt, pedig altatás után nem szabad enni.
2009. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem altattak, de én elég érzékeny vagyok még a vérvételre is, attól is csomószor majdnem elájultam, de még időben lefektettek.. És átélni ezt az egészet, hogy 25 percig ott feküdtem és éreztem az első pár öltést is, az injekciókat utálom és borzasztóan fájtak, szerintem az egész "élmény" hatása tehette..
2009. márc. 24. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!