Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hcg-line kazettás terhességi...

Hcg-line kazettás terhességi teszt megbízható? Vélemények?!

Figyelt kérdés
esetleg ha tud valaki fel tenni rolla képet meg köszönném pozitívról?! vagy esetleg szellemcsíkosról?!
2011. jún. 21. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha leírod, hogy kell feltenni képet, én szívesen megmutatom az enyémet, bár én csak 2 napja teszteltem pozitivat. De rögtön 2 kazettásat, és 4 belemártósat. :):) Mert nem akartam elhinni.. :)
2011. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Talán sikerűlt..

2011. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A belemártósokon még csak halványan látszott, de azok a mensi nemvártja előtt 2 nappal készűltek. A kazettás pedig tegnap.
2011. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szia köszönöm a képet! nekem kazettás volt és a második csíkom nagyon halvány és csak egy nagyon pici csík van lehet látni hogy ott van a második csík helye!
2011. jún. 23. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor kellene, hogy megjöjjön???
2011. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen lett, mint a válaszolónak!


Én eddig nem sok tesztet csináltam, mind kazettás volt, és kimutatta azt is hogyha negatív volt meg azt is hogy pozitív!

Nekem sosem volt szellem csíkom, talán azért, mert vártam a nem várt mensi napjáig! Vagy csak szerencsém volt (?)

2011. jún. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
az előző menzeszem más volt min az eddigi meg vannak tüneteim ezért csináltam tesztek 4. e körül kéne meg jönnie ha meg jön!
2011. jún. 24. 17:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Még nagyon korán csináltad a tesztet. Ha 4.-én kellene megjönnie, akkor peteérésed 21.-én volt csak azaz Tegnap elött!!!!

Képtelenség, hogy bármit is kimutasson, hisz a beágyazódás akár 10 napig is eltarthat. Majd 2.-án vagy 3.-án csinálj legelöszőr tesztet, de még akkor sem biztos, hogy mutat valamit.

2011. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de ha láttad írtam hogy már az előzö "menzim" sem volt olyan mint kelet volna más állagu nagyon kevés és barnás és vannak tünetek is ezért csináltam tesztet.

amugy én ezt meg hogy mikor van pete érés hülyeségnek tartom anyám akkor eset teherbe mikor menstruált és volt egy nap amikor nem volt meg neki együtt volt apámmal más nap meg megint meg jöt neki és akkor esett teherbe!

2011. jún. 24. 20:45
 10/10 anonim válasza:
Véleményetek szerint mi ez? Megcsinálta barátnőm a tesztet és egyértelműen negatív lett( mi nem várjuk még a babát) de a teszt kezdetén a kromatográfiás papír t csík felöli részéről egy kis rózsaszín folt csúszott föl a kontrol csík utánig, terhes jelzés egyértelműen nem látszott. Vehetem negatívnak? Ezzel páruzamosan elvégeztünk egy nem hcgline os tesztet is negatív sikerrel :D
2013. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!