Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van/lehet?

Mennyi esélyem van/lehet?

Figyelt kérdés

Az első babánk gyakorlatilag elsőre összejött. A második babánkkal már nem vagyunk ilyen szerencsések. Tavaly októberben hagytam abba a szoptatást, azóta nem védekezünk, mégsem akar összejönni. 3 hete kiderült, hogy még mindig van tejtermelődésem, a doki azt mondta, hogy lehet ez a gond, mert nem mindenki tud szoptatás/tejtermelődés közben teherbe esni. Most szedem a Bromocriptint, közben tegnap tojásfehérje szerű folyásom volt, szurkált is a hasam, pont a 14. napon volt és együtt is voltunk.

Ezek után a tünetek után mennyi ideig van még esély szerintetek a teherbeesésre és az a gyógyszer hogy befolyásolja?


2011. jún. 23. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező egy cipőben járunk.nekem 2babám egyszerre összejött viszont most nem akar.amíg szoptattam (8hónap) is volt rendszeres ciklusom viszont nem volt pé-m.Most 2,5hónapja nem szoptatok,de semmi.A ciklus felénél van hasszurka,meg krémes folyás,de tojásfehérje szerű váladék nem.A héten volt kombinált vérvételen(pajzsmirigy,prolaktin stb) hogy esetleg nincs e hormonális gond.én arra tippelek,hogy a prolaktinom mlg mindig magas.jövő héten lesz eredmény,majd mondom mi volt.Te voltál kivizsgáláson?tejtermelődést miből gondolod,még mindig szivárog?ettől függetlenül lehet,hogy ebben a hónapban sikerült nektek!a gyógyszer nem gond,csak csinálj tesztet,mert ha babás vagy akkor azonnal abba kell hagyni
2011. jún. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltak prolaktin szint mérést és normális volt, de a doki azt mondta, ha kicsit még jön a tej, akkor mindenképpen szedjem be a gyógyszert.
2011. jún. 27. 17:42
 3/8 anonim ***** válasza:
minimális tej cseppek nekem is vannak,de a hormonális vérvételem rendben van,a prolaktinom se magas.A héten megyek dokihoz rákérdezek a gyógyszerre,hogy javasolja e? Azért majd írd meg nem lettél e babás ebben a hónapban!?drukkolok!!
2011. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
M
2011. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ma voltam dokinál azt mondta,hogy van még minimális tejtermelődésem így szedjem be a gyógyszert (bonoc.) mert valószínű ez gátolja,hogy jöjjön a babó.Megírod,hogy neked sikerült e?
2011. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába sz6edtem be a Bromoscriptint, még mindig feszül a mellem és van egy-két csepp tejem is. Lehet, hogy felír még egy adaggal. Babó szerintem nincs:(
2011. júl. 4. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:
sajnálom:( talán a következő hónap eredményesebb lesz.nekem ez a 4nap a bromo.val és mára beteg is lettem.nekem 2hetet mondott a dokim.kíváncsi vagyok hatni fog e? visszamész dokihoz?megírod ajánlott e újabb kúrát?
2011. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
8-án kellene megjönnie, megvárom, hogy mi lesz, a jövő héten visszamegyek a dokihoz. Majd megírom, hogy mit ajánlott.
2011. júl. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!