Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy nő nem pont az ovoláció...

Ha egy nő nem pont az ovoláció idején, tehát menstruáció után 2. héten lesz babás, hanem tegyük fel rá egy hétre, tehát a következő menstruáció előtt egy- másfél- két héttel, megjön még neki abban a hónapban?

Figyelt kérdés

Annak ellenére hogy csak a 2.hétben van,amit ő még csak nem is sejthet,és talán a hcg se kezd el még termelődni?!(normális beállt 28 napos ciklusos menstruációnál!)

feltevés,csak érdekel!:)

mert ugye én ugy tudom nem csak ovuláció idején lehet 'teherbe' esni(jaj de nem szeretem ez a szót!)


2011. jún. 25. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem középidőben esik teherbe, hanem mondjuk 1 héttel később, akkor nagy valószínűséggel már nem jön meg a köv. menzesze. A menzesz nem a hcg miatt marad ki, hanem a progeszteron termelődése miatt. Ha a terhesség létrejön, a megérett tüsző helyén visszamradt sárgatest továbbra is progeszteront termel, ezért nem lökődik le a méh nyálkahártya és nem jön meg a menzesz.
2011. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. jún. 25. 18:33
 3/3 anonim ***** válasza:

A lutealis fayis majdnem mindig ugyanolyan hosszu. Tehat ha az egyik honapban kesobb van peteeres, akkor ha nincs megtermekenyules, akkor a menszi is eltolodik.

Ha van megtermekenyules, akkor az esetek nagy szazalekaban nincs menszi.

2011. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!