Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spermamintát mibe vigyünk?

Spermamintát mibe vigyünk?

Figyelt kérdés
az érdekelne, hogy, ha valaki volt andrológiai vizsgálaton, és olyan helyen, ahová lehet vinni a mintát, az mibe vitte? Mert mi egy olyan helyre megyünk ahová lehet vinni, de nem tudom mibe vigyük? Tippek?!
2008. febr. 25. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van arckrémes dobozod vagy kisebb vajas doboz akkor abba vigyétek.Nekünk helybe kell leadnunk majd nem tudom hogy ez hogy fog sikerűlni,mert a párom sztem ha újságokat néz egy idegen helyen nem fog menni, hacsk nem engednek be vele hogy segítsek rajta.
2008. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi azért választottunk ilyen helyet. mert szerintem az én párom is frusztrált lenne, és nem menne neki. Ja és azt mondták, hogy tiszta üvegbe, vagy műanyagba, de hogy mossam ki totál tisztára a vajas dobozt mondjuk?
2008. febr. 25. 14:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Először is tedd át másba,utána mosogatószerrel forró vizzel simán ki lehet mosni.Én szoktam eltenni néha dobozt mert valmire mindig kell és gyönyörűen kilehet mosni.
2008. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés köszi a válaszokat
2008. febr. 25. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosószeres vízzel kimoshatod. Utána jó sokszor átöblíted és tuti nem marad benne vegyszermaradvány.
2008. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó egy tisztára mosott vitaminos doboz, de a legtöbb helyen beengednek Téged is segítségként, bezárkóztok eg ykis szobába és megoldható a dolog. Az én párom is stresszelt előtte, de végül sikerült!
2008. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk anyatejminta-tároló dobozt kellett vennünk.De nem kaptunk. Végül a kórházban kaptunk egy olyan kis fiolát mint a filmtekercses fiola..a lényeg h steril legyen.
2012. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!