Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesés, annak könnyűség...

A teherbeesés, annak könnyűsége/nehézsége, vetélési hajlam, terhesség lefolyása, szülés lefolyása mennyire öröklődik anyáról lányára? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem abszóluta nem örökletes. A nővérem 6 évi próbálkozás után sikerlt engem meg 9 évig próbáltak összehozni. Aztán én mikor úgy gondoltam itt az idő, rögtön elsőre terhes lettem. Igaz nem maradta meg, de most újra próbálkozunk. Anyunak mind a ketten megaradtunk.

szóval szerintem nincs összefüggés

2009. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semennyire. 0 összefüggés.

Inkább a családi történetek és tabuk hatnak az agyra. Tudat alatt is, ez befolyásolhatja.

2009. márc. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk bejött, anyukámnak 2 vetélése volt előttem, nekem eddig 3...ebből 1 missed ab. És nem agyilag, mert nekem anyum most mondta csak el nemrégen, eddig nem tudtam róla.

A szülés könnyűsége pedig abban a tekintetben hajlam, hogy a kötőszöveti erősségtől függ, és ez örökletes.

2009. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szülés könnyűsége/nehézsége tuti, hogy öröklődik egyenes ágon(a mi családunkban legalábbis), de az én esetemben a vetélést nagymamámtól örökölhettem(amennyiben ez örökletes hajlam).
2009. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én anyukám a fiúkat nem tudta kihordani, 3 terhessége halt el - mindhárom fiú volt és ezután szült 2 lányt.

Én a 2. vetélésemen vagyok túl. Nem tudom, van-e összefüggés, de létezik, hogy a szervezet ellenanyagot termel, vagy az érzékenyebb fiúk nem maradnak meg. Lehet, hogy nálam is fiúk voltak? hmmm

2009. márc. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A fiú magzatok megmaradása szerintem a spermiumok milyenségétől függ, biztos nem voltak egészségesek az Y-os spermák apukádnál.

Én annak örülnék, ha öröklődne, mert anyukám pikk-pakk kihordott 5 terhességet..

2009. márc. 27. 12:26
 7/7 anonim ***** válasza:
5 terhesség anyukád részéről, azért kemény és nem meg szokott. Véletlen műve, ha a szülés és a terhesség egyezik anyudékkal
2023. okt. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!