Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik. Lehet baba?

10 napja késik. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb.10 napja késik a menzeszem (ami nem szokott előfordulni max.1-2 nap).1/2 hete voltam meno-tesztet csináltatni a dokim javaslatára de sajna negatív lett, az UH se mutatott semmit, az endometriumom akkor 7 cm volt. Azóta viszont feszül a mellem és a mellbimbóm is elváltozott, ha tehetném egész nap tejet innék,5 percenként pisilni járok, nyűgös szinte kibirhatatlan vagyok, feszül, nyomódik a hasam. " hét múlva megyek UH-ra (ha addigra nem jön meg ait nagyon remélek). Lehet h baba? Tesztet nem vettem, mert nincs nyitva 1 gyógyszertár sem + félek megcsinálni.
2011. júl. 2. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

ha félsz megcsinálni sosem tudod meg!

hétfőn tesztelnék a helyedben! tudom hogy reggeliből nem tudsz (bár lehűtheted) de a délutániból is kimutatná már 12 nap késés után! drukk-drukk!

egyébként szerintem simán lehetsz! tünetek jók! :)

2011. júl. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végül rávettem magam és a párommal csináltunk tesztet,de sajnos negatív lett ez is.a tüneteim bővültek hányással...még reménykedhetek,vagy már hiába?esteleg tesztet csináljak pár nap múlva?orvoshoz 2hét múlva megyek,mert ha nem terhesség,akkor lehet megint a cisztáim...Amúgy köszönöm hogy írtál és hogy drukkolsz nekünk.
2011. júl. 2. 21:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazi csoda lenne ha megfoganna már végre a baba,mert már 8 hónapja próbálkozunk a párommal.Ő kerekesszékes és eddig úgy tudtuk hogy természetes úton nem is lehet baba mert nem is volt magömlése és hát remélem mégis csak összejött....mi lennénk a legboldogabbak kerek 1 világon:)))
2011. júl. 2. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:

természetes hogy drukkolok. én azért írtam a hétfőt mert azt hittem hogy már nem tudsz teszthez jutni! én 3 napja teszteltem először +-t és 8 hónapja próbálkozunk mi is!

van akinek nagyon soká mutatja csak. orvoshoz nem tudsz menni hamarabb? :S

2011. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek és sok-sok boldogságot kívánok!!!Nekem sajna ma megjött kb 1 órája,nagyon rosszul esett ez a dolog!!:'(:'( BOLDOG BABAVÁRÁST!!!!
2011. júl. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!