Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az első Clostys hónapom....

Ez az első Clostys hónapom. Kicsit tanácstalan vagyok. Kinek hogy hatott?

Figyelt kérdés

Első Clostys hónapom (alacsony progi szint-4 hónapig kell majd szednem) a ciklus 3. napjától szedtem 5 napon át/1 tablettát.

Szerdán kellett bevennem az utcsó szemet. Semmi mellékhatását nem tapasztaltam a tablettának.

Kb mikorra várhatom a peteérést?

Ha nem érzem majd a peteérést sem akkor nem használt a gyógyszer?


Elég régóta próbálkozunk és kicsit el vagyok keseredve:(


Ki mit érzett, mire számíthatok???

Még annyi, hogy szedek termelői méhpempőt is....


Köszi mindenkinek a segítséget!


2011. júl. 2. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha felmész a Neten a Kaáli honlapjára, az egyiknél letölthető az árlista. persze ez intézményenként változhat, de legalább kapsz egy képet. Én Szegere kezdtem el járni. Az első találkozás 13 ezer és minden papírodat el kell vinned. Telefonálni kell időpontért és kb. 3 hónap múlva mehetsz, de addig meg kell csinálni minden vizsgálatot. Van egy listájuk, nekem az első találkozáskor a nővér adta oda. Ha gondolod felírhatom, vagy e-mailben el tudom küldeni. A spermiogram-ot csak az előtt csináltasd meg, hogy minél frissebb legyen.

Sok infót találhatsz még az infertility honlapon. Sok vizsgálat és hasznos dolgok vannak felrakva.

2011. júl. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm a segítséget! :)

Sok hasznos információt kaptam:) Utána fogok nézni!

2011. júl. 5. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!