Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe esés és torna? Tanácso...

Teherbe esés és torna? Tanácsot szeretnék kérni?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnénk babát,1éve próbálkozunk..én rendszeresen tornázom,szinte minden nap,nem esik nehezemre és nem megerőltető..a Béres Alexandra tornát csinálom,ami ajánlott kismamáknak is!

A barátnőim egyfolytában azzal nyagattnak hogy ne csináljam,pláne peteérés környéke után mert ha véletlen sikerülne a baba,azzal csak ártok neki,mert nem fog rendesen beágyazódni!

Szerintem nincs köze a kettőnek egymáshoz,ha nagyon megakar maradni "csinálhatok bármit"-pláne a tornát,de ha valami oknál fogva nem ágyazódik be rendesen vagy épp beteg,akkor szerintem egy rossz mozdulatól is elmehet!!

Ti mit gondoltok erről??

Vélemények??

Most már én sem tudom mit gondoljak!


2011. júl. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az orvos nem tilt el,akkor nyugodtan csinálhatod!

Én nem kockáztatnék,de ez csak az én véleményem. :)

2011. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj terheseknek való tornád a ciklusod második felében! Ezzel formában tarthatod magad, és az esetleges terhességnek és a babának kifejezetten jó!

Le is tudsz tölteni a netről ilyet, én akkor kezdem majd, ha megvolt a tüszőrepim. Az Aviva-torna terheseknek való változata, Judit Púni-tól. De emellett nagy esti séták, esetleg könnyű bringázás biztos, hogy nem árthat meg!

2011. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Nem árt meg a torna. :-)

Ráérsz akkor visszavenni a tempóból, amikor pozi lesz a teszted. :-)

2011. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem árt a torna!!!!!Én végig tornáztam a terhesség előtt és alatt is!!!!41. hétre makk egészséges kisfiam született!!!!:)
2011. júl. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz! Mostanában komolyan olyanokkal hülyítik egymást a nők,hogy kész vagyok. Hogy peteéréskor takaríthat-e hypo-val, meg mehet-e túrázni stb. Ha terhes lenne már,akkor megértem, de peteéréskor. Ha az a baba jönni akar, úgy is fog, és ha egészséges, akkor meg is marad.

Én pl. súlyzós edzéseket csináltam végig,akkor hagytam abba,amikor pozi lett a tesztem.


15 hkm

2011. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom,ha akar megmarad torna mellet is!

Persze az természetes hogy ha lesz egy +teszt a kezemben akkor vissza veszek a tempóból(na nem mint a most halálra hajtanám magam),de ha lesz baba én "ugyan úgy "szeretnék tornázni és oda figyelni az étkezésemre...ne értsetek félre,nagyon szeretnék babát,minden vágyam,és persze ő lesz a legfontosabb,de attól hogy kisbabát fogok várni,én nem szeretnék +25-30kilóval több lenni,szerintem ez nem is tartozik hozzá!!

Sokat küzdöttem még elértem a mostani súlyomat...

Szép napot nektek!

2011. júl. 4. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!