Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik már régóta próbálkoznak...

Akik már régóta próbálkoznak babával-hogy bírjátok? Mi tartja bennetek a "lelket"? Néha tiszta szerencsétlennek érzem magam.

Figyelt kérdés

Mi már több mint 1.5 éve próbálkozunk babával-sikertelenül:(

Kiderült, hogy alacsony a progeszteron szintem-ez az első Clostys hónapom, de néha azt érzem, hogy tuti ezzel sem fog sikerülni :( miért sikerülne?


Tudom, hogy nem szabad elveszteni a reményt, de néha tök szerencsétlennek érzem magam, és azt mondom ELÉG, nem bírom-nekem sosem lesz kisbabám:(


Ti is éreztetek már ilyet?

Mi tartja bennetek hónapról-hónapra a reményt?


2011. júl. 6. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi 10 évig próbálkoztunk...:)

Ha fiatal vagy még, és van érett petesejted, akkor mindig van remény! Ne keseredj el!

Kaáli Intézetben jártatok már?

2011. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Még a Kaáliban nem voltunk, viszont a Bolgárkerék utcai családtervező központban igen. Ha lejár a 3 hónapos Closty kúrám szerintem felkeressük az intézetet!


23 éves vagyok.

2011. júl. 6. 19:10
 3/20 A kérdező kommentje:
...az nagyon hosszú idő :(( és sikerült a baba?
2011. júl. 6. 19:13
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem sikerült :((

Tényleg a legjobb, ha minél hamarabb elmentek a meddőségi központba vagy egy kaáliba, mert hidd el, segíteni fognak.

Én sajnos későn mentem, és már kifutottam az időből.

2011. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

annyira sajnálom:(((

de remélem azért még nem adtátok fel a reményt!?

2011. júl. 6. 19:23
 6/20 anonim ***** válasza:

Örökbe fogadunk egy kisbabát. Sajátról már nem merek álmodni...

És az a legdurvább, hogy semmi bajunk nincs egyiküknek se - lombikoztunk, mindig volt megtermékenyült szép petesejt, de egyik sem tapadt meg. Az orvosok sem találtak rá magyarázatot.

2011. júl. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi 1 év + 7 hónapja próbálkozunk hiába, tehát kb. ott tartunk, mint ti. Első baba lenne, de nem sikerül. Én már feladtam a reményt, hogy nekem valaha sikerülhet. Nem számolgatok már többet. UH-n igazolva van, hogy van peteérésem és a görbék alapján doki mondta minden rendben. Ennyit néztünk. A mensim rendszeres.

Holnapra nem várnám a mensim, de vannak jelek, hogy már megint meg fog jönni. Tudom mit érzel, ugyanazt érzem én is, szerencsétlennek érzem magam és nem hiszem el, hogy nekem valaha sikerülhet...már mostanában nézegettem ilyen örökbefogadós oldalakat, már azon agyalok...annyira nem hiszem el, hogy nekem sikerülhet, mert sok ez az idő, amióta mi próbálkozunk. :(

2011. júl. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én is kezdem elveszteni a reményt:( Ha összeszámolom a hónapokat, nekem is pontosan 1 év 7 hónapra jön ki-tehát úgymond ez közös "szerencsétlenségünk" :(

Nekem most írta fel a doki a Clostyt, eddig még nem szedtem, de nem hiszem, hogy segíteni fog-miért sikerülne?!

Próbálom a reményt megtartani- és már egyáltalán nem görcsölök az egészre, biztos, hogy nem ez miatt nem sikerül. A mensesem rendszeres, szinte napra pontosan mindig megjön-ezzel sincs probléma. Mondjuk a peteérést nem szoktam mindig érezni:(

Ajánlották nekem még a méhpempőt-nagyon jókat olvastam róla-ebben a hónapban kezdtem el szedni a Clostyval.


Te voltál vizsgálatokon? Van valami hormonális oka, hogy nem sikerül?

2011. júl. 6. 19:52
 9/20 A kérdező kommentje:

...mármint úgy értem, hogy volt vérből hormonvizsgálatod?


Szorítok, hogy sikerüljön!!!

2011. júl. 6. 19:54
 10/20 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy én kértem hormonvizsgálatot én kértem bármit, de hiába. 2 dokinál is voltam és egyik sem hajlandó foglalkozni ezzel az egésszel. Az egyik azt mondta, hogy először a férjemet kéne megnézni (férjemet meg nehéz meggyőznöm...). A másik meg mondta, hogy hiába csinálnának hormonvizsgálatot, ha kiderülne, hogy valami nem jó, akkor se segítenének mert a természet dolgaiba nem szabad beleavatkozni...rá kell hagyni a természetre az egészet...úgyhogy ezek után én nem foglalkozom már az egésszel, mert még a dokik se segítőkészek, talán ha fizetnék, biztos másképp beszélnének, de nincs pénzem...

Úgyhogy hagyom az egészet, ha a baba akar, akkor majd eljön hozzánk. Csak ilyenkor parázom, mikor a mensi napjainál tartok, hogy megjön-e már megint...és igen. Most is úgy érzem, hogy holnap meg fog jönni. :( Akkor már én 1 év + 8 hónap sikertelenségnél tartok.

Drukkolok Neked én is! Nagyon megérdemelnénk most már a kisbabát!


27/N

2011. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!