Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem ugyanolyan a tesztcs...

Miért nem ugyanolyan a tesztcsíkom, mint a kontroll?

Figyelt kérdés
Van kb.6 db. pozitív terhességi tesztem (ugyanolyan érzékenységű az összes), de nem nagyon erősödik. 6 napja csinálom (mára nem vártam), teljesen egyértelműen pozitív, de nem olyan mint a kontrolcsík. Úgy tudom 2 naponta kell duplázódnia a hcg-nek, tehát már kb. ugyanolyannak kellene lennie a két vonalnak, de nem. Nagyon félek, hogy ennek nem lesz jó vége. :(
2009. márc. 31. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem se volt ugyanolyan erős. amig ott a csík pozitív ez jó nyugodj meg nem kell vagyonokat elkölteni a tesztekre. ott a baba jövőhéten irány a doki.
2009. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ui: persze ha van pénzed tesztelhetsz rogyásig de csak magadat idegesíted.
2009. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Ha mára nem vártad akkor még ma is bőven elfogadható a halovány csíkocska. Igaz ugyan, hogy naponta másfél naponta duplázódik a a HCG, de az is, hogy csak pár napja van jelen a szervezetedben. Van még ideje bőven termelődni. Ahhoz, hogy egyértelműen látszódjon a csíkok között a különbség elég 2-3 nap múlva tezstelni.
2009. márc. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Elvileg holnap már 5 hetes leszek, gyakorlatilag a késői pé miatt nem, de mindenképp kell holnap dokihoz mennem, mert a múlt hónapban volt vetélésem és azt mondta látni akar amint terhes leszek. Csak azért idegesít a dolog, mert már pénteken is + volt a teszt és valahol olvastam, hogy a lassan termelődő hcg, ami nem duplázódik 2 naponta életképtelen terhességet jelent. Ezért aggódom. :( A múltkor így volt, de akkor végig alig látszott a csík. Most azért teljesen egyértelmű.
2009. márc. 31. 09:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Az előző hónapban hány hetesen vetéltél el? Gratulálok neked, hogy ilyen hamar sikerült! :-))
2009. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pont 5 hetes voltam, mint most. :( Ezért félek annyira. :(

Köszi szépen!

2009. márc. 31. 10:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj el a dokihoz, és majd ő megnyugtat! Az ő szava többet ér bármilyen tesztnél!
2009. márc. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, holnap megyek, bár nem fog megnyugtatni, mert ugye ilyen kis terhességet még nem fog látni. Ezt tudom, legalább is az agyam tudja, de mégjobban kétségbeesek majd, amikor mondja is. :) Az az érdekes,m hogy a fiammal anno nem voltak ilyen gondolataim, akkor még nem is tudtam a hcg-ről, hőmérsékletről stb. akkor csak egy halovány csíkocskám volt és utána egy picit erősebb. Mostmár 2,5 éves. Ilyenkor nagyon tud zavarni a "tudás". :)
2009. márc. 31. 11:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne félj annál rosszabb én is a fiamnál most lesz 2 éves 6 tesztet csináltam mire elhittem hogy terhes vagyok az 1 2 még halvány volt a 3,4,5-ikre kb 1 percet kellett várnom és amikor a 6-odikat belemártottam a vízeletbe rögtön kimutatta ahogy feljutott a csíkra a vízelet de tényleg ne idegeskedj mert nekem 5 teszt volt és a 2-odikon erősebb volt a csík mint a negyediken a 6-odik mutatta teljes erősségébe!De szerintem menj orvoshoz mindenféleképpen és ha mindent rendben talál ír fel szerintem Utrogestan-t nekem is az kellett szednem!!!És nyugi mert ott a kis drága és nincs vele gond mert ha gond lenne még halványan se mutatná!
2009. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Már én is túl vagyok 6 teszten. :) Egyértelműen erős! Még mindig nem ugyanolyan, de csak egy árnyalatnyi különbség va. Mostmár talán elhiszem. Ma töltöttem az 5. hetet, remélem most minden rendben lesz.
2009. ápr. 2. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!