Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Statisztikailag mennyi az...

Statisztikailag mennyi az átlagos teherbeesési idő az első próbálkozástól számítva?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Erre nem tudok pontos választ adni!Nekem a második hónapban sikerült!:-)
2009. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan 25-30 % hónaponként!
2009. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hűű, nem én pontoztalak le, de nem is értem a miértjét...
2009. ápr. 1. 14:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Hmmm, akkor minden egyes hónapban 25-30 %-kal nő az esély?
2009. ápr. 1. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Minden hónapban 20-30 % az esélye annak hogy terhes leszel. Szóval minden hónapban ennyi az esélye. Persze van akinek elsőre összejön.
2009. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi
2009. ápr. 1. 15:16
 7/9 anonim ***** válasza:

a párok 70 százaléka 1 éven belül teherbe esik.

nemrég olvastam ezt a statisztikát

nekem a 2. hónapban összejött szerencsére

2009. ápr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Statisztikailag 25%, de sokat segíhetsz, hogy több legyen! pl. ha tudod, hogy mikor van az ovulációd máris sokkal nagyobb az eséélyed! Nekem akkor jött össze, mikor elkezdtem hőmérőzni és lh tesztet használni. Napra pontosan be is tudtam lőni az ovuláció napját és az eredméne is meg lett. 2,5 éves és a tesó már a pocakban! A fiam a 2. hónapban jött össze, mikor lh tesztt használtam. Aztán a köv. babára sem kellett sokat várni mikor eldöntöttük hogy próbálkozunk nem csináltam semmit, nem is lettem terhes. A második hónapban hőmérő és lh. Terhes is lettem. Sajnos nem maradt meg, de nem adtuk fel, újra hőmérő és lh és sikerült rögtön! Tehát ha nincs egyikötöknél sem szervi baj és be tudjátok lőni az időpontot akkor sokkal, de sokkal nagyobb az esély 25%-nál! ;)
2009. ápr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom (vagy olvasom):) Az én egészségügyi állapotomat még vizsgálják, most lesz hormon, pajzsmirigy, teljes vérkép, vizelet; de a párom spermavizsgálatán már túlvagyunk. Szerencsére minden ok. A hőmérőzés 1. hónapja hamarosan lejár. Igyekszünk :)
2009. ápr. 3. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!