Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány hónap próbálkozás...

Kinek hány hónap próbálkozás után sikerült a baba? Fogamzást elősegítő tippeket is várok (pl. : tea és társai)!

Figyelt kérdés

Nekünk a 3. eredménytelen hónapunk volt.

Tudom, hogy ez még nem sok idő, de már annyira szeretnénk a bébit!


2011. júl. 15. 16:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Tuti tipp!!! Közvetlenül a szeretkezés után menj fel rögtön gyertyaállásba minimum 2 percig maradj úgy!

Mind a két lányunk elsőre összejött.

Na persze nem ár kiszámolni a termékeny napokat is:)

Sok sikert! MIndent bele!

2011. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ezt a gyertyaállást eljátszottam, (kb 10 percig)

Nem hozott eredményt.

2011. júl. 18. 18:55
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a harmadik hónapban jött össze, pont akkor, amikor letojtam a kötelező szexet és a számolgatást. Amint kicsit relax volt, azonnal jött a picur.
2011. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az első baba a 7.hónapra jött össze!!Most a kistesót tervezzük 2 hónapja de megjött:( Most én se fogok már rágörcsőlni,úgy érzem most képes leszek rá,hogy ne tegyem.Az elsőnél is akkor lettem babás mikor tényleg nem figyeltem magam mert a karácsony közeledtével elterelődtek a gondolataim!!:)
2011. júl. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ma mentem vérvételi eredményért, amit extra systólia miatt néztek. A TSH 3,5, akkor azért nem jön a baba? Most olvastam itt, hogy 2 alatt kell lenni-e!!! Mi a 3. próbálkozós hónapban vagyunk!!!
2011. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Az első az 5. vagy a 6. hónapban, és én is gyertyáztam.Mindig és 10-15 perceket.Nekem tutira ez jött be, nehogy egy csepp is kárba vesszen :-) Torna közben volt hogy a férjem beszélt a hasamhoz.Ittam cickafarkfű teát is, bár csak 2 hónapot.A második ha minden igaz a 3.hónapban...
2011. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Ma elmentem a háziorvosomhoz, mert már 2,5 hónapja nagyon gondhullik a hajam. Megtapogatta a pajzsmirigyemet és azt mondta szerinte alulműködik. Holnap megyek vérvételre, később pedig pajzsm. UH-ra.

Lehet ezért nem jön ez a bébi...:S

Remélem nem lesz gond.

2011. júl. 19. 21:14
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam az, akinek 3 évre jött a baba, a pajzsmirigy miatt. Látom, nem csak nálam fordult ez elő. Figyeljetek oda, mert bár a 3,5 érték is rendben van, én is azt gondoltam, de babához mégsem volt ideális. SZTK alapon nem biztos, hogy mondanak bármit is. Én magán endokrinológushoz mentem, elmondtam, hogy mióta próbálkozunk, mit olvastam, és lehet-e összefüggés a két dolog között. Ő is mondta, hogy a terhesség ideális értéke a 2 körüli TSH, és minimális adag Letroxot kaptam. Mondta ő is, hogy hátha tényleg csak ez a kis löket kell. És tényleg ennyi kellett!!! Figyeljetek oda erre a dologra, mert a leleten nem lesz megcsillagozva!
2011. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!