Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Edzés babaprojekt alatt?...

Edzés babaprojekt alatt? Harmadik nap ovu után szúrkál az alhasam edzés közben. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy azért szúrkál, mert hosszú idő után kezdtem újra edzeni, vagy más oka lehet?
2011. júl. 18. 13:26
 1/3 Manka68 ***** válasza:

Nekem a hasszurka mindig azt jelenti, hogy megvolt az ovu. Nincs köze az edzéshez. Ha csak aközben érzed, az valószínűleg azért van, mert csak akkor használod azokat az izmokat. Talán a hasazásból kicsit érdemes visszavenni. :-)

De a mozgás önmagában jót tesz, ha nem viszed túlzásba. :-)

2011. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ. :)

Nem hasaztam, csak bicikliztem és a 41. percnél nagyon elkezdett egy ponton szúrkálni. Azóta is érzem időnként. Nem tudom, mi lehet.... Nem olyan, mint egy izomgond. Olyan érzés volt, mintha a méhemnél szúrkálna.

2011. júl. 18. 18:08
 3/3 Manka68 ***** válasza:
Ez jó jel, ha minden igaz, megvolt a peteérés. :-)
2011. júl. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!