Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Észrevette volna e már a...

Észrevette volna e már a nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Ha egy hónapja és másfél hete voltam együtt a barátommal,védekeztünk és elvileg nem volt baj!A nőgyógyász vizsgálat és hüvelyi UH alapján észre vette volna, ha terhes lennék?
2011. júl. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idő alatt gondolom menstruáltál is, és ha volt hüvelyi UH akkor a doki is észrevette volna.

Legközelebb védekezz, és nem kell stresszelni hetekig.

2011. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.Ez már akkora terhesség lenne,amit tapintással is észre lehet venni.Uh-val meg pláne.
2011. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Észrevetee volna a mehnyalkahartya megvastagodast mert elvile majdnem minimum 6 hetes terhes lennel. Ha nem mondott semmit biztos nem vagy terhes! Attol is fugg mikor voltal dokinal
2011. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: írtam hogy védekeztünk!!!!

Múlt héten pénteken voltam nődokinál,de nem jött meg a mensesem, közben...ezért is járok orvoshoz mert most próbálják beállítani...

ha a héten nem jön meg azt mondta pénteken menjek vissza csinál menotest vizsgálatot, csak nem értem miért, ha terhes lennék csak észre vette volna már.

Köszönöm Mindenkinek aki válaszolt!

2011. júl. 19. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
mennyi idős vagy? ezt azért kérdezem, mert ha még beállítani próbáljak a mesnidet biztos gyerek vagy még.
2011. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyerek, 22 vagyok.
2011. júl. 21. 13:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis OFF!Nem tudom miért ír olyan aki nem tud érdemleges választ adni.....Le lehet pontozni!!!!!

Na mindegy, szóval akkor már 6 hete, hogy együtt voltatok, tehát ha terhes lennél, már észrevette volna a nőgyógyász!A kisfiamnak 6 hetesen a hüvelyi ultrahangon már dobogott a pici szivecskéje:)

Szóval, biztos a nődoki is azért csinált hüvelyit, hogy a terhességet kizárja, és tovább vizsgálódjon.Nekem is van egy ismerősöm ,aki ilyen mensis zavarokkal küzdött, elég nehezen jöttek rá nála is a megoldásra, de azóta minden rendben Vele!

Remélem Nálad is így lesz, jó egészséget:)

2011. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen nem vagyok terhes, de azt hogy mi a baj, arra nem jött rá :( tett 1 kijelentést: nem reagált a szervezetem a gyógyszerre amit adott: az nem jó :( így további gyógyszer stb... és már 3. hónapja! Nah mindegy köszönöm a választ :))
2011. júl. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!