Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Figyelem! Igazságos ez?...

Figyelem! Igazságos ez? Demográfiai robbanás lesz? Július 1 után teherbe esett anyukajelöltek már csak 2 évig kapnak állami támogatást.

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy ezzel a kijelentéssel mindenki (aki teheti) július 1-je elé helyezi át a gyermekének fogantatását. A természetet nem lehet befolyásolni, de akinek sikerül, SZERENCSÉJE LESZ! Mi is babát szeretnénk, hááát...
2009. ápr. 4. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

Mi mindenképp ezen leszünk és biztosan nagyon sokan! Remélem már sikerült is, mert már 3 napja késik! :)

A 3. babánk lenne, de ha júli 1-ig nem fogan meg, akkor megállunk a kettőnél. Én nem szeretném beadni 1 évesen bölcsibe és van már két gyermekünk. legfeljebb nem szaporítjuk a magyar lakosság számát, ami miatt szomorúak lennénk és azért is, mert szeretnénk a kicsit. De vannak határok.

2009. ápr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz demográfiai robbanás. Pontosan az ilyen intézkedésektől megy el az ember kedve4 gyereket vállalni.

MI is akarunk még egyet,de most inkább kivárunk. Mert majd lesz kormányváltás és akkor ezeket a döntéseket is felül vizsgálják és kivárunk,hogy mi lesz.

Megpróbálok munkát találni ami eü-ben hát nem éppen rózsás.

2009. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nagyon elszomorít ez az egész!!! Nem mintha ezen múlna bármi ha babát szeretnénk, de hát nekem van már egy 8 éves kisfiam és BIZONY kihasználtam akkor a 3 évet! Anyukák nem azért maradnak 3 évig mert olyan jól fizettek, na de majd MOST. KÁOSZ!!!
2009. ápr. 4. 19:51
 4/23 A kérdező kommentje:
Én '75-ös születésű vagyok ugyanilyen hullámban születtem akkoriban. Kegyetlen volt minden, lemaradtam/lecsúsztam sokmindenről, továbbtanulási lehetőségek stb. csupán mert sokan születtünk. Felnőtt fejjel végeztem a főiskolát pici baba mellett/család mellett stb., na de hagyjuk!
2009. ápr. 4. 19:53
 5/23 anonim ***** válasza:
79%

Az a baj, hogy nem ezen kellene spórolni, annyi mindenen lehetne!

De ennek is meglesznek a negatív következményei, azért egy kisgyereknek se mindegy, mikor "válik" le az édesanyjáról.

2009. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kedves volt óvodaigazgató ismerősöm szerint is áldatlan állapot. Most normál esetben is várólista van bölcsődében, óvodában, még bezárások is voltak/vannak. Nyitnak majd bölcsiket?
2009. ápr. 4. 20:17
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm... Micsoda negatív diszkrimináció! Nem hiszem el, hogy ez nem alkotmányjog sértő!
2009. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Arra leszek kiváncsi, hogy fogják megállapítani, hogy az anya jún.30-án, vagy júl.1-én esett teherbe?
2009. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Már látom előre...utolsó menesi első napja??? június 30. remélem van mindenki ennyire talpraesett:D:D:D Nagy kalappal minden próbálkozónak és sok siker:D 34 hetes pocis:D
2009. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Továbbra is gondolom, hogy hivatalosan a terhesség számítása az utolsó menstruációtól.
2009. ápr. 4. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!