Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van cickafark+palástfű tea fogyasztásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 11:23
1 2
 1/13 Grófházy ***** válasza:
100%

nekem szó szerint semmi.

De amióta barátcserje tabit szedem,azóta 28!! napos a ciklusom,és van peteérésem rendesen.

2009. ápr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a cickafarkfű teát ittam, a másikat nem. Amikor elkezdtem, abban a hónapban lettem terhes. Kinek ez kinek az használ. Kipróbáltad?


Előttem írónak akkor drukkolunk, tök jó,hogy így rendberakott ez az izé! :))))))))))

2009. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már múlt hónapban elkezdtem, de csak a 11. naptól tudtam, 5 napig ittam, de nagyon fura volt a múlt hónapom, ma megjött és ma elkezdtem újra inni. Remélem rendezi majd ciklusom.
2009. ápr. 6. 11:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó tapasztalataim vannak! Sajnos tavaly novemberben missed ab műtéten estem át, utána regenerálódás céljából kezdtem el ezeket inni. A műtét után 2,5 héttel teljesen helyre jött mindenem, a ciklusom is tökéletes lett, és a női dolgaim is meggyógyultak. Azóta 14 hetes 3 napos pocakos vagyok és minden rendben:) Én a teáknak (is) tulajdonítom ezt a "sikert".
2009. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, remélem hatásos lesz nekem is, már van egy kislányunk és szeretnénk már nagyon egy tesót, de mostanában olyan rendszertelenek a ciklusaim, túl későn van a peteérésem és rövid a luteális szakaszom. Azért orvoshoz is elmegyek.
2009. ápr. 6. 11:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Eddig nekem is csak jó tapasztalatom van a teákkal. December óta próbálkoztunk, volt egy vetélésem, utána elkezdtem inni a teákat és most 5 hetes vagyok. Sok sikert!
2009. ápr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A rövid luterális szakasz (kevesebb, mint 14 nap) sárgatestelégtelenségnek is lehet a jele. Előző voltam
2009. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el inni,mert nekem is össze vissza vannak a ciklusaim(26,32,30,35) és ez a 5.hónap,hogy babát akarunk. Én cickafark helyett nmálnaleveklet iszom és aztán majd palástfűt,meg elkezdtem mérni a hőmet. Te használsz mellette ovu tesztet? Én fogok. A két kismama aki írt neked megírná,hogy mikre figyeltek a tea mellett?
2009. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem 28 naposak voltak ciklusaim megpróbáltam egy hónapot ittam a cickafark teát és valószinu hogy a teától 24 napra megjott és teljesen tanácstalan lettem. Most nem iszom nem tudom merjem-e inni egyátalán nem -e keveri meg még jobban azt ami amúgy renszeres volt, igaz a babó akkor se jott ossze de legalább tudtam a ciklusommal számolni a pé-t, stb.....Most nem tudom mitévo legyek :o(
2009. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem a teák nélkül is mindig 28 naposak voltak a ciklusaim de pém nem volt egyáltalán 3 hónapja iszom és lett pém 4-6 tüszőm szokott lenni nekem nagyon bejött tea és kívánom hogy mindenkinek használjon.

2009. ápr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!