Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció. Nektek milyen...

Inszemináció. Nektek milyen spermaszámmal és hányadikra sikerült? A dokim azt mondta, nem volt meg a szükséges 10 milló sperma, de azért elvégezte - én meg el vagyok kenődve, mert így már nem nagyon bízom a sikerben. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1 db sperma is elég a megtermékenyítéshez! Úgyhogy ne legyél elkenődve már előre. Várd ki a végét. Nálunk tökéletes volt a sperma mégsem sikerült az insem, mert később kiderült más probléma.
2009. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minimum 3 millióra van szükség egy inszemhez, az alatt már nem végzik el, így jártunk most mi is, romlott a férjem eredménye nagyon, ezért nem végezte el az orvos a beavatkozást. Lombikra készülünk, ennyire rossz eredménnyel már nem jöhet szóba az inszem nálunk. Sajnos!
2009. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszoló: nekünk 4 millió volt az inszemnél, igaz, a mozgók aránya csak 40%-os. Hova jártok, h nektek 3 millió a határ? Mert nálunk 10 millió, és nekünk meg bekoncentrálva is csak 8 lett :( De azért ha már ott voltam, elvégezte így is, csak felvetette, h ez nem elég. Nálatok megérlelte a petesejteket, megrepesztette a tüszőket és utána hazaküldött, h nem elég a sperma????

2009. ápr. 7. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia! Ne légy elkeseredeve.Ebből még lehet baba.Nálunk 1 millió spermaszám alatt nem csinálják meg az inszemet.Nekünk az elsőnél 12 millió volt a felfecskendezett kiskatona,és sikerült az inszem.Sajnos nem maradt velem.

Egy kiskatona elég a megtermékenyítéshez.Voltam olyanokkal inszemen,akiknek 22 milliót fecskendeztek fel,és a 6 inszemből egy sem sikerült.Fel a fejjel!Pozitív hozzáállás!

2009. ápr. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a bíztatást! Hova jártok? Mert mi nem szeretnénk lombikot, és ha ezzel a 4 millióval nem inszemelnek a jövőben, elképzelhető, h máshova mennénk.. (Persze elsősorban azt remélem, h ez most sikerült :))
2009. ápr. 7. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:

10:21-es vagyok.

Mi Győrbe járunk, és ezt a 3 milliót a már kiválogatott jó minőségűekre kell érteni. Most nálunk összesen 7 millió volt, de mindössze 300000 volt belőle az élő. Ezt előtte nem tudtuk, mert korábban ennyire nem volt rossz a minősége, megvolt a kellő mennyiség, még mondta is az orvos, hogy bőven elég az inszemhez. Hát igen, most pocsékba mentek a stimulációs szurik meg a tüszőrepesztő is, ez van sajnos! :(((((((((

Drukkolok nektek!!!

2009. ápr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy! Nektek is mielőbbi babát kívánok!
2009. ápr. 8. 16:37
 8/11 anonim ***** válasza:
szia azota mi lett veled? össze jött ezzel a kevés számmal is? 32
2009. jún. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

a győri vagyok

Most töltöm a 7. hetet!!! :))))))))))))

Májusban sikeres lombikbeültetésen estünk át, nagy az öröm, de még aggódunk, nehogy baj legyen, mégis csak kicsi terhességről van még szó. De már 4-5 mm-ek és dobog a szívük is, és ahogy ebből már látszik is, ikreket várok!!!

Lányok, akik itt vagytok és olvassátok, ne adjátok fel, előbb vagy utóbb, de meg lesz a sok szenvedésnek az eredménye!!!! Ez a világ legcsodálatosabb dolga, még ha minden reggelt rókázással is kezdi az ember....

2009. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon sok gratuláció neked!!! Drukkolj légyszi, nekem is lombik lett, holnapután ültetik vissza a piciket, mind a 8-an sikeresen megtermékenyültek :) Én is ikreket szeretnék :S

Hány petesejted lett? És hány pici embriód? Fantasztikus, h elsőre sikerült! Jó ilyet olvasni :D Gratula!!!

2009. jún. 15. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!