Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt egy héttel...

Menszesz előtt egy héttel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak igy tudtunk most együtt lenni.
2011. júl. 28. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha kitolódott a peteérésed, akkor igen.
2011. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sumergo ***** válasza:
56%

Századik ilyen kérdés! Bármikor teherbe lehet esni, csak az esélyek mások. Ha most így tudtatok csak együtt lenni, és nem sikerül, legfeljebb a következő hónapig várnotok kell.


25+3 hkm

2011. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet. Ki is tolódhat a peteérés, sőt előre is csúszhat. Bármi lehetséges.
2011. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Én 2 nappal előtte estem teherbe.
2011. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Sumergo!


És ha ez a 100. ilyen kérdés akkor mi van? Azért van ez az oldal, ha valakinek kérdése van, akkor feltegye. Ha unod, akkor nem kell idejönni, esetleg nem kötelező válaszolni!


Kívánom, hogy soha ne kerülj ilyen helyzetbe, mint az itt kérdezők.


A kérdezőnek:


Egyébként Sumergonak igaza van, bármikor teherbe lehet esni, csak kisebbek az esélyek! Sok sikert!

2011. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már 2 gyerekem jött így össze. Peidg most a másodiknál nem is gondoltuk volna. Peteérésem már egy héttel előtte volt éreztem is és hőm alapján is. Viszont amit tutira mondhatok, hogy mindkét terhességemnél nagyon jó volt a sex, amikor összejöttek, lehet, hogy spontán peteérésem volt. De ezt már nem tudom meg:)
2011. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 sumergo ***** válasza:
57%

Mégis milyen helyzetre gondoltál????

Fogalmad sincs a helyzetemről, és ilyet írsz! Nem az a nagy probléma mikor egy hónap elúszik ilyen miatt.Sajnos tudom jól. :-(

(Ha egyébként meg igazam van, akkor minek kritizálsz?)

Azért durva az ilyen kérdés, mert általános iskolás biológia ismerettel tudni kéne, h esély mindig van, csak időnként több, máskor meg kevesebb.

2011. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Semmit nem írtam a helyzetedről.


Miért ne tehetne fel bárki bármilyen kérdést egy honlapon, aminek a célja az, hogy a bugyuta kérdéseinkre is választ kapjunk? Miért zavar ez Téged?


Mindenkinek a maga baja a legnagyobb.

2011. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám a menzesze utolsó napján lett terhes a hugommal. És nem ő az egyetlen, aki így járt, hogy jajj, ha épp megvan, akkor úgysem lehetek terhes... Édesanyámon kívül még két ilyen nőt ismerek...
2011. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 sumergo ***** válasza:

Bocsánat kérdező!!

Off:

"Kívánom, hogy soha ne kerülj ilyen helyzetbe, mint az itt kérdezők."


Konkrétan erre a mondatra utaltam, és arra, h valószínű, nem olyan régóta próbálkoznak, mint ameddig mi küzdöttünk. Ezzel a mondattal igenis azt sugalltad, h fogalmam sem lehet milyen babára vágyni hosszú ideig. Erre írtam, h van fogalmam. Ettől függetlenül még mindig nem értem mit kötekedsz!!!

2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!