Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előváladéktól mennyi az...

Előváladéktól mennyi az esély, hogy terhes leszek, illetve ha megszakított közösüléssel védekezünk a párommal?

Figyelt kérdés
2008. márc. 2. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én most így várom a harmadik gyermekünket. Nem volt baleset, csak megszakítással védekeztünk........
2008. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is abban reménykedem, hogy ebben a hónapban ilyen megsazkításos védekezéssel terhes leszek...én már nem bánnám, párom még várna tavaszig, az esküvőnk utánig:)
2008. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy tudom, hogy a "hivatalos" teherbeesési százalék, ha 1 évig csak így védekeztek és rendszeres nemi életet éltek (heti minimum 1x), 50%!!! Ha semmiképp nem akartok gyereket, gondolkodjatok el más módszereken. (Gumi, tabletta stb.) Ha megtartjátok ha véletlenül becsúszna 1 babó, akkor mindegy. Én tablettát szedtem 4 évig, amíg fősulis voltam, mert jelenleg az a legtutibb, bár nem túl egészséges. Akkoriban viszont nem tudtam volna bevállalni 1 gyereket. Miután végeztem, rögtön összeházasodtunk, elhelyezkedtem és már csak megszakított közösüléssel védekeztünk, mert ha jött volna a baba akkor is meg tudtuk volna tartani. Ez így ment 1,5 évig, majd 2 havi célzott gyerekcsinálás után lett végül is babó.:))
2008. márc. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ugyan ez a helyzet,mint nálad és várom,hogy összejöjjön babóca:)Írd meg,majd légyszi,hogy sikerült-e van rá így is esély vagy kapjam el rendesen apát:)?

2008. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!