Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a Cerazettet,...

Abbahagytam a Cerazettet, mert nem jött be. Előfordult, hogy kihagytam, mert elfelejtettem. Viszont kb. 1,5 hete sokat alszok, gyakran olyan, mintha meg akarna jönni, de nem jön és kinőttem a meltartómat. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nyárig akartunk várnia babával, de ha most összejönne, akkor is megtartanánk.Lehet, hogy terhes vagyok?Vagy csak a szervezetem játszik velem?(A cerazette minipill, ha abbahagyják, nem borul fel a hormonháztartás,elvileg)4 napja csináltam egy tesztet amin csak egy nagyon halvány sárgásrózsaszin csik lett,de az is csak 10 perc után.
2008. márc. 3. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje késik? A tünetek alapján elképzelhető, hogy terhes vagy.
2008. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jó lenne tudni, hogy késik-e már vagy még csak meg kell jönnie?
2008. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, egy honapja nem vérzek, de még szedtema tabit folyamatosan.
2008. márc. 3. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szedem már több mint fél éve, de még szoptatok is. Azt nem tudom ha abbahagyom a szedését, aztán mikor fog megjönni? Vagy a tabletta szedése közben is megjöhet. Ha abbahagyom, aztán mikor lehetek terhes?
2008. ápr. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!