Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jövő héten kezdenénk bele az...

Jövő héten kezdenénk bele az inszeminációba, de a 3-ik napi vérvétel alapján duplája a prolaktinom. Akkor nem is csinálják meg az inszemet, ugye?

Figyelt kérdés
Stimu nélküli inszem lenne, mert múlt hónapban látott egy szép 14mm tüszőt. Ezek szerint az sem repedt meg.
2011. aug. 2. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem fogják így elkezdeni, először rendbe kell tenni a prolaktin szinted, erre Bromocriptint szoktak írni, az orvosod mit mondot?
2011. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A múlt hónapban rendben volt. Tegnap volt a vérvétel, ma kaptam meg az eredményt és 10-én kell mennünk. Lehet felhívom a dokit, hogy menjünk-e vagy mi legyen...
2011. aug. 2. 13:46
 3/13 A kérdező kommentje:
Szóval a doki még nem tud róla, majd csak jövő 7-en tudja meg. Hogy lehet az, hogy eddig semmi gond nem volt, ebben a ciklusban pedig gond van a prolaktinnal. Létezik ilyen??
2011. aug. 2. 13:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul a páromnak is nagyon alacsony a kiskatonák száma, úgyh. ICSI-re kell majd mennünk, de most még az én prolaktin problémám is...hát már totál kész vagyok. Faktikusan nincs nyersanyagunk a babához. Ő nem tud teherbe ejteni, én meg nem tudok teherbeesni. Ez igen...Ja, és már lassan 2 éve várunk a babára.
2011. aug. 2. 13:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez érdekes,hogy előtte meg rendben volt, inkább, hívd fel a dokid, ő biztosat tud mondani, de akkor miért inszem lesz,ha párodnak ennyire rossz az eredménye? egyből lombik kellene..., hova jártok orvoshoz?

Tudom mit érzel, én 6 inszemináción vagyok túl és most következik a lombik, több mint 4 éve várunk a babára.

Kitartás nektek!!

2011. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mikor meglátta a doki az eredményt azzal kezdte, hogy no hát ebből sajnos nem lehet inszem, kár is vele próbálkozni. Utána összeadott, szorzott és végül kijött, hogy pont lesz annyi spermium ami a minimum (5m/ml összesen) és mivel csak a jókat és egészségeseket fecskendezik be, nálam pedig minden OK, akkor egy próbát megér. Nem Mo-n élünk, így nincs TB támogatásunk, szóval nincs még meg teljsen a pénz az ICSI-re. Így is csak egyet birunk majd csinálni valamikor tavasszal talán. A köv.esetleg 2 év múlva mire megint összekuporgatjuk az árát. Gyűjtögetünk a lombikra, de már ideje volt, hogy végre egy szakértő összegezze az eredményeinket. Az itteni dokink meghalt mire meglettek az eredmények... Szóval annyira rosszul állunk most, hogy nagyon. 2000 eur és vagy lesz baba vagy nem...és ezt ki tudja hányszor kell majd leperkálni, ha ne adj Isten nem sikerül. Ritka akinek elsőre összejön lombikkal tény és való...
2011. aug. 2. 14:54
 7/13 A kérdező kommentje:

6 inszem! Az sem piskóta!! Hogy birsz mindig felállni?? Én már így 2 év után néha hullámzok. Hol fent vagyok, hol nagyon lent.

Nálatok mi a bibi?

2011. aug. 2. 14:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is magas a prolaktinom erre kezel most a dokim. Valhol olvastam hogy a vérvétel előtti stresszes helyzet is kicsit emel az értéken, nem tudom igaz-e?! Sok sikert
2011. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Manka68 ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a prolaktin szint nagyon változékony, még egy napon belül is többféle értéket lehetne mérni. :-(
2011. aug. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Holnap lesz inszem! :) Szép nagy tüszőm van és mire a beágyazódás megtörténne leviszi a Bromo a prolaktint. Doki szerint nem kell izgulni, lehet, hogy csak idegesebb voltam a kelleténél. Hiszek neki, nem hiába foglalkozik csak a meddőséggel 12 éve...
2011. aug. 11. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!