Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kismama / leendő...

Van olyan kismama / leendő kismama, aki allergia gyógyszert szed? Mikor hagyta abba és mivel helyettesíti?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 22:11
 1/7 nini24 ***** válasza:
Ez a kérdés már engem is foglalkoztat...
2009. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
en mar nem kismama vagyok, hanem anyuka, de meg szoptatok. Megkerdeztem az orvost, es mondta, h semmikepp se szedjek allergiagyogyszert, de nem is javasolt semmit helyette. Ugyhogy most tusszogok, folyik a nozim, es a szemem is viszket, de most a babam a legfontosabb.
2009. ápr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Első terhességem előtt hét évig szedtem allergia ellenes gyógyszert, de érdekes módon a babavárás alatt olyan enyhén jöttek csak ki a tünetek, hogy elég volt alkalomszerűen inni a Calcimuscot és használni a Visine szemcseppet. Utána sem kellett újra szedjem a gyógyszert. Most várom a második babámat, kíváncsi vagyok, hogy így marad-e az allergiám? Nem bánnám!
2009. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Szerintem orrdugulásra ugyanúgy lehet használni a Sterimart mint sima megfázásnál, és jót tehet a gőzölés is.
2009. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szedtem semmit, de szerencsére nem volt vészes!

Próbáljatok homeopátiás szereket használni, talán segítenek!

Nekem sem volt terhesség alatt annyira intenzív az allergiám, mint máskor, nem használtam semmit, kibírható volt, pedig mindenre allergiás vagyok (fűfélék, fafélék, gyomnövények, gabonanövények, por, toll,... + kozmetikai szerek, fém). Kora tavasztól késő őszig szenvedek általában. Még a szakember is azt kérdezte utoljára: "Jézusom! Hogy bírja?!" :D

2009. ápr. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

26 hetes vagyok. Megkérdeztem a dokit, hogy mi legyen a gyógyszerekkel, azt mondta ne szedjem őket, de mást nem írt helyettük. Igaz eddig nem nagyon volt rá szükség, de még csak most indul az allergia szezon... Csak kibírom valahogy. Egyébként azt hallottam, hogy a Visine szemcsepp nem ártalmas terhesség alatt vagy kevésbé ártalmas mint a többi... Lehet kipróbálom.

2009. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szedtem gyógyszert, mert mindegyik kiütött, ittam, szedtem kalciumot minden nap. Csalánkiütéses allergiám van, emellett fű, fa, állati szőr, por...., néhány ételallergia.

A terhesség első pár hetében ugyanolyan volt, de utána mintha elvágták volna. A szoptatás alatt sem jött elő, most megint terhes vagyok, ugyanúgy semmi.

2009. ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!