Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 dpo-n 10-es érzékenységű...

9 dpo-n 10-es érzékenységű teszt lehet akár halványan is pozitív?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze.

Miért?

2011. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert holnap leszek a 9 dpo-n és lehet megpróbálok tesztelni.


Most olvastam jobban utána,hogy a 10-es tesztek a beágyazódás utáni első napon jelezhetik már a terhességet. És mivel a beágyazós 7-10nap az ovu után,hát lehet megpróbálom.

2011. aug. 4. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem vársz a mensiig? Ha most pozi lesz, aztán meg mégis megjön, akkor meg inkább leszel csalódott?
2011. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10es teszttel 10ik dpon még negativ volt, de 12napon már egyértelmű pozitiv
2011. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:
30%
Arra azért számíts, hogy lehet keresztreakció az LH hormonnal, ami mindig jelen van a szervezetünkben, és akár azt is kimutathatja ilyenkor a teszt. Ha kétcsíkos lesz, akkor akár naponta lőj el egyet, és ha erősödik, akkor tényleg babát mutat, ha nem, akkor sajnos az LH-t.
2011. aug. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

manka68!

a hozzászólásod a jóstesztelésről szól! tehát, ha ovutesztet használunk a terhesség kimutatására. ez esetben kell naponta végezni, mert lehet, hogy csak az LH zavar be.

ezt én is olvastam már.

2011. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Manka68 ***** válasza:
Ez így van, viszont nemcsak az ovu teszt alkalmas HCG-t mérni, hanem fordítva is. :-) Igaz, nem olyan érzékeny, de ha elég magas az LH, a HCG teszt is halvány pozi lesz. :-)
2011. aug. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!