Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen eselye van annak, hogy...

Milyen eselye van annak, hogy a felbeszakitas "modszert" hasznalva, megis teherbeesnek?

Figyelt kérdés

mar 1 eve vagyok parommal,s feleve szeretkezunk,eddig a felbeszakitasos modszert hasznaltuk,s semmi gond nem volt:) Regebb is volt mar komoly kapcsolata,3 even keresztul ugyanezt hasznalta,s nem lett terhesseg.. :)

Nekem rendszertelen a mensesem,de attol meg aggodok,hiszen eddig leghosszabb keses 7 nap volt,most pedig mar 10 nap is lejart...Mekkora az eselye annak,hogy terhes lehetek ?

koszonom valaszaitokat :) !


2011. aug. 5. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagy. A megszakítás nem védekezés, a csapból is ez folyik. Attól, hogy ő 3 évig ezt a módszert használta "sikerrel" még nem azt jelenti, hogy ez nálatok is beválik. Így csak az védekezzen, akinek nem gond a gyerek sem. Az előváladék is tartalmazhat spermát, nem véletlenül van az óvszer használati utasításában sem, hogy az aktus elejétől kell használni..
2011. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tesztelnél többet tudnál.Mi csak találgatunk.
2011. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
A megszakítás nem védekezés.Ha nem védekezel,nagy eséllyel terhes lehetsz.Csinálj tesztet.
2011. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50-50%. Ahogy már írták is, csinálj tesztet!
2011. aug. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Így lett az én lányom is:) 1 évig szexeltük úgy, vagyis a férjem inkább rám szeret élvezni mint belém:) Most 2,5 éve semmi, pedig szeretné k kistesót, havi 4x élvez belém és semmi, majd csak becsúszik a tesó;)

szóval tesztelj, akkor tudsz meg biztosat, vagy várd meg a következő mensesed hogy megjön-e vagy sem.

2011. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

megszakításossal 'védekezve' 12 hetes terhes vagyok :)

előtte 7 évig nem estem így teherbe, hát most már itt is volt az ideje :)

2011. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hááát ha apéniszét szakítjátok félbe, akkor tuti nem leszel terhes...

bocs nem hagyhattam ki

:)


a megszakítás nem védekezés, pharmatex plusz megszakításból is születtek már gyerekek...

eléggé sok aa mosoly a mondataid végén, talán örülnél a babának?

tesztelj, már kimutatná szerintem

2011. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy, mennyi az esélye, ha nálad pont bejött? LEgyen 1% (de ennél biztosan több), most akkor? Nem mindegy? Ne csináld felelőtlenül, ha nem akarsz gyereket. Ha ez működne, akkor az óvszercégek becsukhatnának! Gondolkodni sem árt előtte! L27
2011. aug. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teszt.....teszt.....teszt.....teszt.......!!!!
2011. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!