Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire, jó a rákszűrés? Illetve...

Mire, jó a rákszűrés? Illetve ha az eredmény az mit jelent? Ha jó a lelet akkor könnyen teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen köze hozzá. A rákszűrés a méhnyakrák kiszűrésére van. Max. annyiban van hozzá köze,hogy ha pozitív,akkor nem tanácsos teherbeesni! De attól,hogy negatív, még nem jön hamarabb a baba!
2011. aug. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
P1 P2 jó, P3-mal már érdemes megnézzen az orvos, P4 P5 kezelést igényel.
2011. aug. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!!!
2011. aug. 9. 10:56
 4/6 anonim ***** válasza:
A párommal ettől az évtől tervezzük a babát, de eddig sajnos semmi. Decemberben voltam nőgyógyásznál, volt rászűrésen, hüvelyi ultrahang is és az orvos azt mondta, hogy minden rendben csináljanak gyereket! Azt hittem hogy pár hónapon belül sikerülni fog, de nem. A jövő héten kezdem el a kivizsgálásokat. Remélem hogy te nagyobb sikerrel jársz majd.
2011. aug. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Sajnos nekem is vizsgálatokra kell mennem! Agu 30.-án. A meddőségire! A leletemért meg holnap megyek .. és te most hol jársz?
2011. aug. 9. 15:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Még csak most kezdem el az egész tortúrát. A héten megyek a körzeti orvoshoz és kérek beutalót vérvételre. Ha az általános vérképem negatív, akkor keresnem kell egy új nőgyógyászt. Nem azért, mert a régivel elégedetlen voltam, hanem mert időközben elköltöztünk. Azt hiszem ő majd felvilágosít a továbbiakról. Úgyhogy jelen esetben teljesen tanácstalan vagyok. És te hol tartasz?

2011. aug. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!