Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blu teszt 30 perc utan...

Clear blu teszt 30 perc utan poziti?

Figyelt kérdés
szoval csak kb 30 perc mulva jott ki a masodik csik,de szines kek szinu,nem szurke!! amugy meg van egy het a nem vartig!
2011. aug. 12. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

1 héttel előtte mi az istenért tesztelsz??


Különben meg 30 perc után már mindegyik HAMIS pozitívat mutat.

2011. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy korai volt,de nekem meg soha nem jott ki a masodik csik,meg ha 4-5 nappal utana is neztem meg,csak azert furcsaltam hogy ki jott a masodik csik,es meg nem is olyan halvany,mert egy hatarozott csik!!
2011. aug. 12. 15:06
 3/12 anonim ***** válasza:
én is egy héttel a nemvárt előtt teszteltem, nagyon nagyon halvány pozi lett, két napra rá kicsit erősebb, és szerdán erős pozi, tegnapra nemvártam és nem is jött :)
2011. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Az a csík akkor sem igazi.


Ennyi ésszel babát vállalni?:(((

2011. aug. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért kapkodsz ennyire!

De azzal nem értek egyet,hogy minden időn túli teszt hamis pozitív.

Az első tesztem nekem is időn túli volt és most 21 hetes vagyok!

2011. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tudom hogy korai volt,de sajnos mar tobb mint agy eve varunk babara!! ja amugy kedves utolso ha mar ilyen okos vagy,miert nem osztogatod az eszt!! senki sem kivancsi a te okoskodo szadra? frocskold a mergedett mashova!!
2011. aug. 12. 15:22
 7/12 A kérdező kommentje:
ezt csak az ertheti meg aki minden honapban a napokat szamolja!!
2011. aug. 12. 15:24
 8/12 A kérdező kommentje:
ja amugy mar masokat is hallotam hogy mar egy hettel elotte tesztelt is halvany pozitiv lett,es gondoltam en is ki probalom!
2011. aug. 12. 15:25
 9/12 anonim ***** válasza:
15:17 te biztos jobban tudod, biztos ott voltál mikor tesztelt, pfff, igaz az hogy csak azt tudja aki minden hónapban számolja a napokat. én is így voltam vele, de kitartás, remélem baba lesz, tesztelj két nap múlva megint
2011. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mondom nekem is egy héttel előtte pozit mutatott, igaz nagyon halványka volt, de ott volt a második csík
2011. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!