Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megébredek fél ötkor, és mert...

Megébredek fél ötkor, és mert attól félek, hogy már fogok visszaaludni megmérem a hőmérsékletem, ami 36.7. De persze visszaalszok és ha utána megmérem 37. Most mi van?

Figyelt kérdés
Ma kellene megjönnie, de szerintem nem fog. Ez volt az első clostis hónapom. Attól félek, hogy csak eltolja a menstruációm. Reggel csináltam egy negatív tesztet. Ja, és hát a hőm 37. Azt hiszem. Írjon valaki!!!
2009. ápr. 14. 07:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ma kellene megjönnie és ehelyett a hőm felugrott 37-re pedig tegnap 36.7 volt. Nekem is ez az első Clostis hónapom. Tünetem semmi nincs, úgyhogy nem tudom mi lehet. Majd írj ha történik valami, mert úgy látom egy cipőbe járunk.
2009. ápr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez az első clostis hónapom,igaz én a 27.napon vagyok,ma reggel csináltam tesztet sajna negatív lett.

Nekem vannak tüneteim:mellfeszülés,sztem mensi lesz.

Neked vannak tüneteid?

Másold be a görbédet.

2009. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Görbém sajna nincs, mert nem volt másfél hétig internetem itthon, hogy nem tudtam vezetni. Most második napja késik, a hasam néha fájdogál, és a melleim is érzékenyek. Ma reggel is 37.1 volt a hőm, de annyira izgulok, hogy csak a closty tolja el. Nekem kellett szednem Mastodynon cseppeket is. Ti még szedtetek a closty mellé valamit? Ja és mi újság?
2009. ápr. 15. 20:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Második válaszoló vagyok,van két pozitív tesztem.:-)

Veled mizu?

2009. ápr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja,előző vagyok,és nekem is 37,1 a hőm.

Én nem szedtem semmit a closty mellé.

Írj,hogy mizu!?

2009. ápr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!