Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-Lab tesztről vélemények?

Medi-Lab tesztről vélemények?

Figyelt kérdés
2011. aug. 17. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az a teszt, amire a legtöbb panasz van. Két barátnőmnek is halvány pozit mutatott, baba meg sehol!
2011. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt tavaly halvány pozi,és nem lett baba,igaz utánna erös görcsös mensi jött,tehát lehet korai vetélés volt.most márciusban megint azzal teszteltem és már mensi kimaradás elött két nappal pozi lett erösen.aztán megint és megint...szóval nekem hazudott is meg nem is.
2011. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, mondjuk én csak egyszer használtam!

A nemvárt napján teszteltem első vizeletből valamilyen teszttel, már nem tudom a nevét, halvány második csíkkal! Pár órával később Medi-Labbal, nem első vizeletből, egy erős pozitívat!

2011. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!