Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos! Ket halvany pozitiv...

Sos! Ket halvany pozitiv tesztem volt ezelott 3 napja, es ma a delutani pisibol 3 tesztet csinaltam es mind negativ, ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
ja es mind a harom kulombozo teszt volt
2011. aug. 20. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem azt mondta a doki is, meg a gyógyszertárban is a hölgy, hogy a legtöbb tesztet hamisítják, ezért gyakori a fals eredmény. Egybehangzóan azt állították, hogy csakis a MediLab-bal érdemes tesztelni, az megbízható. Nekem halvány pozi lett a Clearblue meg még másik is pár, a medilab nega, annak lett igaza.
2011. aug. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség amit az első ír. Alapból normális ember vagy a drogériában vagy inkább a gyógyszertárban vesz tesztet, az a megbízható. Mikor maradt ki a mensid? Van valami tüneted? Melyik teszt lett + és melyik - ?
2011. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Na én meg pont a Medilabra hallottam sok panaszt...

Én gyógyszertárban vettem két különböző tesztet, és azonnal sötét erős csík volt mindkettőn, délután!

Mikor kellett volna megjönnie?

2011. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a tegnap kellet volna hogy megjojjon!! en mar semmit sen ertek!!
2011. aug. 20. 12:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nyugodj meg. Hétfőn vegyél 1 db Gabriel tesztet a gyógyszertárban. Ha az + akkor terhes vagy, ha - akkor sajnos nem sikerült. Nem kell 3-4 tesztet ellőni, ezt az egyet csak, majd utána doki.
2011. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még pár napot, és akkor csinálj egy újabb tesztet.

Én 5 napot vártam azután, ahogy meg kellett volna jönnie.

3. voltam

2011. aug. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hülyeség amit az első ír, én gyógyszertárban dolgozom és tudom h oda hamis tesztek nem érkeznek! Most a Gabrielre viszont sok panasz volt, mert fals pozikat mutatott én is beleestem, szóval a lényeg h az a széria volt rossz a gyártó jelezte h több helytől is kaptak panaszt.., de egyébként az vagy a Royal hcg vagy a gravi hcg esetleg egy qupido tökéletes a medilab meg egy nagy rakás...mikor terhes voltam negát mutatott, pedig az voltam!
2011. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 napja volt halvány pozi teszted (a pozi nem szokott ok nélkül pozi lenni), akkor a ma du-i pisiből is minimum halványnak vagy attól erősebbnek kellett volna lenni legalább az egyik fajta tesztnek, főleg, hogy már meg kellett volna jönnie

Lehet, hogy elkezdődött valami, de megszakadt és leállt a hcg termelés. Lehet. Valószínűleg a napokban egy erősebb menzire számíthatsz.

2011. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen jelenti azt, hogy nincs bébi. Én 10-es vaterás teszttel teszteltem nemvárt napján, és erős volt. Utána 25-ös Dm-ben kaphatóval teszteltem rá egy hétre, az meg olyan haloványka volt, hogy csak. Meg is ilyedtem. De azóta itt van a 13 hós bébikém. Lehet, te sem egyforma erősségűvel teszteltél. Várj pár napot, ha + volt, akkor babás vagy.
2011. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mi lett!
2011. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!