Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik jártak már Tapolcán,...

Akik jártak már Tapolcán, adtak hálapénzt a dokinak? Elfogadták?

Figyelt kérdés

Én hétfőn megyek másodszor. Első alkalommal nem is próbáltam, mert azt tanácsolták, hogy ne adjak, mert ez a politikájuk, hogy nem fogadják el, de kicsit elbizonytalanodtam.

Ti adtatok?


2011. aug. 20. 18:15
 1/3 Grófházy ***** válasza:

mi már 1 éve járunk és nem adtunk egyszer sem

mjd ha lesz már eredmény esetleg

2011. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 sumergo ***** válasza:
100%

Velünk aláírattak ott (Tapolcán) egy nyilatkozatot, amiben az volt, hogy az ellátás teljesen ingyenes (ami nem, arról számlát adnak), és bármiféle hálapénz adása szigorúan tilos. Ezért nekünk meg sem fordult a fejünkben, valamint nem is hallottam senkitől, hogy adott volna. Amikor utoljára voltunk ott 10 hetes 4 naposan, akkor vittünk a dokinak egy kb. 10 ezer Ft-os konyakot, a többieknek meg ugyanennyiért csináltattunk egy ajándékcsomagot, sok-sok finomsággal, amiket ott munkaidőben el tudnak fogyasztani. Nagyon örültek neki!


28+6 hkm (lombikos)

2011. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sumergo,szeretném megkérdezni tőled hogy bent a rendelőbe adtad oda a dokinak a piát?Vagy valahol kint?és a csomagot kinek adtad oda?A Piroskának vagy azt is az épp bent lévő asszisztensnek?Bocsi,de mi is most fogunk majd menni utolján ha minden igaz és már mi is megvettük de egy kicsit elbizonytalanodtunk.De olyan kedvesek és segítőkészek voltak velünk.Csak nem szeretnénk megbántani őket.Ti hogy csináltátok?válaszod köszönöm!
2011. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!