Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Barátom ujjáról...

Terhes vagyok? Barátom ujjáról előváladék került a hüvelyembe. Másnap rendesen megjött. Most másodszorra meg már 2 napja késik és úgy érzem, hogy híztam hasra. Eddig nem szoktam oda hízni, körte alkatom van sajnos. Nagyon félek. 16/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az előváladéktól nagyon kis eséllyel eshetsz teherbe, főleg hogy azt írod, másnap megjött! Lehet, hogy a hasra hízást meg az aggódás miatt képzeled be magadnak, de azért én azt tanácsolnám, hogy a magad megnyugtatására és hogy tényleg ne legyen késő, vegyél egy terhességi tesztet valamelyik drogériában. Én pont 16 évesen estem teherbe, mert nagyon elővigyázatlanok voltunk a párommal és nagyon nagy galiba lett belőle!

Mindig figyelj oda a megfelelő védekezésre, ezt üzenem a párodnak is! Jobb félni, mint megijedni!

2011. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hailey13 ***** válasza:

másnap megjött. és ha jól értem aztán másik hónapban újra:D

kizárt dolog, nyugi. de legközelebb (igaz kicsi az esélye) spórold meg az idegeskedést, és óvszer!!:D mégis hogy lett olyan az ujja?! fogdosta az elhasznált óvszert, vagy alapból nem védekeztetek?

2011. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha másnap megjött, akkor nem voltál termékeny szakaszban.

De kiskorúaknak ezért nem kéne szexelni, mert fogalmuk nincs mi az, csak próbálnak felnőttként viselkedni ezáltal miközben nem azok.

2011. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2. a következő hónapba nem jött még meg, mert 2 napja már késik, azaz szerdán kellett volna megjönnie. Egyébként meg nem feküdtünk le még, csak petting volt. De hozzáért a péniszéhez kézzel, majd megujjazott. Semmi köze nincs a szexhez. Még szűz vagyok.
2011. aug. 26. 21:19
 5/13 A kérdező kommentje:
És nem sperma maradt az ujján, hanem előváladék, szóval nem tapogatott semmilyen elhasznált óvszert.
2011. aug. 26. 21:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Én meg apáca. Terhesen.

Ha a pettingnek köze nics a szexhez akkor minek van? A borsóválogatásnak?

2011. aug. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ha nem voltam érhető, de úgy értettem, hogy nem volt szex.
2011. aug. 26. 21:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, ha én nem voltam érthető: a petting felfogható úgy is, mint szex.
2011. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, és köszönöm válaszod.
2011. aug. 26. 21:27
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj :-) És ne figyelj oda az udvariatlan beszólásokra! Jó dolog a petting, a xxx csak irigykednek...
2011. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!