Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok jó szülész-nőgyógy...

Ajánlanátok jó szülész-nőgyógyászt Szegeden?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én dokimat merem ajánlani, neve Dr Sikovanyecz János. Nagyon kedves, meghallgat, ha problémád, kérdésed van. Ha kell telefonszám, akár rámehetsz a honlapjára, mert a bérkert utca11 alatt van a magánrendelője. Google-on biztosan megtalálod, ha nem, megírom a számot.

Ha bármilyen kérdésed van, irj bátran!

2011. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a választ!Sok jót hallottam már róla!Megköszönném ha megírnád a telefonszámát!A rendelőt meg már ismerem,mert Újszegeden lakok és régen odavittem a kisfiamat kardiológiára,akkor láttam ott a nevét.Megkérdezhetem,hogy nála szültél?
2011. aug. 27. 11:00
 3/7 anonim válasza:

Szia!


Én is bátran merem ajánlani Sikovanyecz Jánost. Nála szültem idén januárban császárral, és nagyon meg voltam/vagyok vele elégedve.


Üdv

2011. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Az elsö vagyok.

Igen, nála szültem 2008ban. Már félidös voltam, mikor elvállalt. Azóta is hozzá járok, már tervezzük a második babát, csak ö még várat magára. Voltam nála petevezeték átvizsgáláson, azt is ö maga csinálta. Szeptember elején megyünk inszeminációra, azt is ö fogja csinálni. A terhesgondozásért akkor havonta 1szer kellett fizetnem, és akármi problémám volt utána, azért nem kellett fizetnem. Volt, hogy másnap már kellett mennem a klinikára. Terveztek babát? Eddig kihez jártál?

2011. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én a Vajdánál szültem 2009-ben,csak ő már nincs Szegeden.Igen tervezzük a 2. babát,csak nem akar összejönni,ezért gondoltam,hogy el kéne menni orvoshoz.Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 27. 13:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok. Mióta próbálkoztok? Mert ha nincs egy éve, akkor nem kezd el egyik doki sem vizsgálódni. Ha már türelmetlen vagy, akkor mondd, hogy már 1 éve.

Majd írj, mi ujság!

2011. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez a 8. hónapja.Igen,tudom,hogy 1 évig még várni kell,de egy kivizsgálást megérne.Egyébként aranyos vagy,köszi,hogy így érdeklődsz utánnam.
2011. aug. 27. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!