Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggelente es napkozben is...

Reggelente es napkozben is terhessegi tuneteket erzek magamon mar 3 hete kesik a mensim . A tesztek negativak, Szerintetek mi lehet az oka, terhes vagyok? De akkor mert nem mutatja ki a teszt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 11:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teszt többször is csak a 10. hét után jelzett!(Úgy tudom, a pozitív teszt biztosabban jelzi azt, hogy valaki terhes, a negatív eredmény nem biztos, ezt többszöri tapasztalatból tudom.)
2011. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szia. Nem lenne rosz bemenned egy nőgyógyászhoz vizsgálatra.Lehet akár méhen kívüli terhesség is, vagy petefészek ciszata(attól is késhet a mensid) Nem ártana ha megnézetnéd magad.
2011. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Az első jól mondja. A negatív mindig lehet még pozitív, viszont a pozitív sosem lehet negatív...

Orvos?

2011. aug. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha 3 hete késik kb 4 hetes lehetsz azt már az orvosnak vérből vagy vizeletből ki kell tudnia mutatni. Egy laborban azért érzékenyebb teszteknek vetik alá a vizeletet és a vért. És meg is ultrahangozhatnak, ha azok is negatívak és akkor kiderül, hogy mi a baj.
2011. aug. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi tünetekhez hasonló tüneteket betegség is okozhat. Menj el orvoshoz, nőgyógyászhoz (cikluszavar miatt)
2011. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feltétlenül menj el orvoshoz! Remélem neked sikerült:) Majd írd meg,hogy mi lett!
2011. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sumergo ***** válasza:
Szerintem már rég el kellett volna menned orvoshoz, hisz már 7 hetes terhesnek kellene lenned, esetleg kicsit fiatalabbnak.
2011. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
13:52 koszi a batoritast de ez a dolog nem lenne olyan csodas mert csak 17 vagyok .Ha lenne is baba valalnam a felelosseget mert a parom velem van .O mintha mar orulne neki elore
2011. aug. 31. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor legyen úgy ahogyan szeretnéd :)
2011. aug. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Védekeztetek?vagy véletlen?

Lehet még nem állt be a menzeszed.

Nekem 2 hete késik és negatív a teszt,de mi babát szeretnénk

Mész orvoshoz?majd írj mi van Veled.

2011. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!